PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta kukate kupite po 3 kune pa prodajte po 3,3 kune i u dobitku ste

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

U svemu tome Petrokemija se pokazala kao žešća spalionica novca što malih, što velikih investitora. O državi da ne govorimo.

Koliko će i hoće li spaliti ovisi o plinskoj godini koja započinje 1.10. a već postoje popriličito vjerodostojne indicije da će plin biti jeftiniji.

Mali pomaci u cijeni tu rezultiraju desetcima milijuna kuna!


Koliko će i hoće li spaliti ovisi o plinskoj godini koja započinje 1.10. a već postoje popriličito vjerodostojne indicije da će plin biti jeftiniji.

iste bajke čitamo već 10 godina, uz žestoko paljenje kapitala i love od dokapa, popraćeno padom cijene dionica sa 350 na 8 kn

Ignore: KressoM, delux



Koliko će i hoće li spaliti ovisi o plinskoj godini koja započinje 1.10. a već postoje popriličito vjerodostojne indicije da će plin biti jeftiniji.

iste bajke čitamo već 10 godina, uz žestoko paljenje kapitala i love od dokapa, popraćeno padom cijene dionica sa 350 na 8 kn
[/quote]

Za početak promjenjen je transportni pravac i transportni troškovi su niži.
Koliko će Petrokemija uštedjeti na toj stavci?

1 lipa je za Petrokemiju 6 milijuna kuna!!!!


U svemu tome Petrokemija se pokazala kao žešća spalionica novca što malih, što velikih investitora. O državi da ne govorimo.

Koliko će i hoće li spaliti ovisi o plinskoj godini koja započinje 1.10. a već postoje popriličito vjerodostojne indicije da će plin biti jeftiniji.

Mali pomaci u cijeni tu rezultiraju desetcima milijuna kuna!
[/quote]

sava pa dokle više?
Pa ti uvijek na dionicama koje propadaju, kako firme tako i dionice.
Uz tako bogato iskustvo još se nisi opametio ..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



U svemu tome Petrokemija se pokazala kao žešća spalionica novca što malih, što velikih investitora. O državi da ne govorimo.

Koliko će i hoće li spaliti ovisi o plinskoj godini koja započinje 1.10. a već postoje popriličito vjerodostojne indicije da će plin biti jeftiniji.

Mali pomaci u cijeni tu rezultiraju desetcima milijuna kuna!
[/quote]

sava pa dokle više?
Pa ti uvijek na dionicama koje propadaju, kako firme tako i dionice.
Uz tako bogato iskustvo još se nisi opametio ..

lp
[/quote]

Pa sam si citirao POUČAK br.21: …W.Buffet o tehničkoj analizi: “kada bi povijest otkrivala put prema bogatstvu, knjižničari bi bili bogati ”…

Okreni se budućnosti!

Mislim da su tarife preko Mađarske duplo niže?
Šta ti znaš o tome?




U svemu tome Petrokemija se pokazala kao žešća spalionica novca što malih, što velikih investitora. O državi da ne govorimo.

Koliko će i hoće li spaliti ovisi o plinskoj godini koja započinje 1.10. a već postoje popriličito vjerodostojne indicije da će plin biti jeftiniji.

Mali pomaci u cijeni tu rezultiraju desetcima milijuna kuna!
[/quote]

sava pa dokle više?
Pa ti uvijek na dionicama koje propadaju, kako firme tako i dionice.
Uz tako bogato iskustvo još se nisi opametio ..

lp
[/quote]

Pa sam si citirao POUČAK br.21: …W.Buffet o tehničkoj analizi: “kada bi povijest otkrivala put prema bogatstvu, knjižničari bi bili bogati ”…

Okreni se budućnosti!

Mislim da su tarife preko Mađarske duplo niže?
Šta ti znaš o tome?
[/quote]

Ja znam da tamo gdje je država involvirana kao suvlasnik treba bježati glavom bez obzira.
Dok bježiš, ne okreći se … jer prizor nije lijep … kao u Bibliji ..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Svatko ima svoju računica.
3x manje dionica je 3x veća dobit po dionici!


Svatko ima svoju računica.
3x manje dionica je 3x veća dobit po dionici!

dobit na PTKM, što je to? jel to nešto slično dobiti kod DIOK?

Ignore: KressoM, delux


Svatko ima svoju računica.
3x manje dionica je 3x veća dobit po dionici!

E ovo je najbolji biser koji sam do sada pročitao otkako sudjelujem na ovom forumu. Znači prvo trebaš ostati bez trećine dionica da bi kasnije imao na ono što ti ostane veću dobit po dionici. :):):)


S tim da se u današnjem Jutarnjem, ako sam dobro iščitao, mirovinci prijete da neće sudjelovati u dokapu bez strateškog partnera uz pomoć kojeg će PTKM profitabilno poslovati. Ako mirovinci tako zbore i ističu taj detalj, reklo bi se da takvog partnera ili nema na vidiku ili mu ne daju da preuzme PTKM.

Kad se sjetim kako je 2012./2013. cijena dionica PTKM probijala plafon.
Tko zna gdje bismo bili danas da je tada ova priča Vaš link …[/url] urodila plodom.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

New Report

Close