PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://zse.hr/UserDocsImages/financ/PTKM-fin2017-1Q-NotREV-K-HR.xlsx

što su ostali financijski prihodi ?

peace

valjda što ne plaćaju plin pa im je to extra prihod? ;-))

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ovo ima samo na ZSE da se dionica ovakvog teškog gubitaša koju očekuje dokap (vjerojatno po 10 kn) napuca bez razloga +28% ?!?
može li nam današnji kupac objasniti razloge zašto je danas platio PTKM po 16,80 kn?? pleaaase

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Je, sigurno ti znaš bolje od njega.

Kupuje vjerojatno netko tko ima hrpu dionica petrokemije te ocajno hoce da povisi cijenu te da se iskrca.

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Vaš link …

Bilo bi zanimljivo vidjeti o kojoj je kamati riječ, s obzirom da su ova sredstva namjenjena više manje za podmirenje duga PPD-u praktički su zamijenili nekamatonosnu obvezu dobavljaču s kamatonsnim dugom prema bankama. Odličan potez za popravaljanje situacije, baš me zanima kako će se to odraziti na likvidnost kada skure to malo što ostane osim PPD-a za par mjeseci ili kako će izgledati stavka financijskih rashoda kada izađe idući izvještaj.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Da kojim slučajem poslujem sa tim bankama, odmah bi zatvorio sve svoje račune u istima … te banke ne vide ni kune od mene …


Da kojim slučajem poslujem sa tim bankama, odmah bi zatvorio sve svoje račune u istima … te banke ne vide ni kune od mene …

Zašto?

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

1. PTKM je po svim zakonima ove zemlje već odavno trebala biti u stečaju
2. Kredit ionako neće vratiti jer nema odakle
3. Ako menadžerčići tih banaka žele spašavati propala poduzeća kao PTKM, neka zavuku ručicu u svoj vlastiti džep a ne to rade mojim novcem
4. itd ….
Dovoljno, kolega Tartufar ?


1. PTKM je po svim zakonima ove zemlje već odavno trebala biti u stečaju
2. Kredit ionako neće vratiti jer nema odakle
3. Ako menadžerčići tih banaka žele spašavati propala poduzeća kao PTKM, neka zavuku ručicu u svoj vlastiti džep a ne to rade mojim novcem
4. itd ….
Dovoljno, kolega Tartufar ?

Mislim da niste dobro shvatili kada kažete da banka spašava propalo poduzeće. PTKM opet i po tko zna koji put zapravo spašava država. Da ja imam 350 mil kuna za dati kredit nekome, a da zauzvrat dobijem u zalog cca 2 mil dionica HT-a (cca 330 mil kuna), 627000 dionica Podravke (cca 215 mil kuna), 651000 Croatia airlinesa (cca 52 mil kuna) i 3 mil dionica Đure Đakovića (cca 100 mil kuna), ja bi navijao da mi taj netko ne bude sposoban vratiti kredit. To je zalog kojeg je država dala za taj kredit.

Dali vam se i dalje čini da banka spašava vašim novcem PTKM ili se slažete sa mnom da to zapravo čini država i to ne samo vašim novcem, nego u ovom slučaju i mojim novcem? Bolje bi bilo da ste vi u pravu, a ne ja, jer je dosta lakši odabir promijeniti banku nego promijeniti državu.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

Imate o toj temi raspravu na HPB-u … jedno je ‘vrijednost na papiru’ a drugo je vrijednost kada treba prodati … inače jako dobro shvaćam cijelu tu problematiku, na PTKM me je država sa pripadajučim OMF-ovima i bankama dobro ošišala, a nisam jedini … tako da banka koja radi sa ptkm, ja sa istom ne radim … nije puno, ali ja imam keš, a ptkm ima dim od paljenja novca ….

6. sjednica UV CERP-a

Zadnji post 25.05..?!?!..Nije ni cudo kad nam je burza na aparatima..

Objavljen poziv za “indikativno iskazivanje interesa u dokapitalizaciji ” ?!?!..Ima li još koji izraz za upotrebit “Indikativno “…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/7PetNNvVfExQDNfb1YuUfw==.pdf

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close