PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bit će privatizacije, tako je trebalo biti i prije više godina, ali je bila visoka cijena, zašto da država nešto zaradi, treba ovo zatući pa da izgleda kao novi kupac da se prikaže kao spasitelj. Do sada je uvijek bilo tako, pa će biti i na ovom slučaju.

Pa tko ovoliko diže cijenu?

Dokapitalizacija će ići sigurno i ispod 10 kn, tako da treba biti oprezan.
Book je ispod 8 kn.


Bit će privatizacije, tako je trebalo biti i prije više godina, ali je bila visoka cijena, zašto da država nešto zaradi, treba ovo zatući pa da izgleda kao novi kupac da se prikaže kao spasitelj. Do sada je uvijek bilo tako, pa će biti i na ovom slučaju.

šteta da Gazda ne može više učestvovati, jer se radi o njegovom modelu


@pozitiva
2
Sizif

Dečki moji, ni vlakići nisu što su nekad bili. Sad su brži. Vlak je uvijek brži.

Ne lupajte o dokapu ispod 10 kn. Umjesto toga, opustite se gledajući semafor.


Država će zadržati najmanje do iznosa 25 posto plus 1 dionicu da bi imala utjecaja na ključne odluke. Ali, Petrokemija će ići u dokapitalizaciju i privatizaciju i to će biti dugoročno riješenje", rekao je Marić, najavivši da će se to realizirati najvjerojatnije do ljeta.

Vaš link …[/url]

koma od “priivatizacije”

Ignore: KressoM, delux

pozitiva2
Pa predsjednica nam ima novog savjetnika xz ( kako se brine za svoj kapital)

pepe7

ovo je bilo ok..nedostatak, malo volumen

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Koji je narkoman danas povukao do16,30 kn?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

vidim da je netko upravo skinuo s prodaje dio H naloga na 15 kn pa me živo zanima koji je razlog da netko kupuje PTKM po čak po 15 kn?

unaprijed zahvaljujem na odgovoru jer zaista me zanima mentalni sklop ovog kupca

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


vidim da je netko upravo skinuo s prodaje dio H naloga na 15 kn pa me živo zanima koji je razlog da netko kupuje PTKM po čak po 15 kn?

unaprijed zahvaljujem na odgovoru jer zaista me zanima mentalni sklop ovog kupca


ovo ni Klaus nema računa kupovati po toj cijeni, makar izgubio i mjesto sindikalnog samoupravljača

Vlada RH je za potrebe osiguranja povrata kredita Hrvatske banke za obnovu i razvitak u visini 350 milijuna odobrila zasnivanje založnog prava na dionicama u vlasništvu RH

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/PTKM-fin2017-1Q-NotREV-K-HR.xlsx

što su ostali financijski prihodi ?

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

New Report

Close