PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/bivsi-ministar-duro-popijac-ostavlja-jabuke-i-trazi-jeftiniji-plin-petrokemiji-1141690
“Primjerice, dok se u Austriji za 1000 kubnih metara plaća cijena transporta od pet dolara, u Sloveniji osam dolara, kod nas je ta cijena čak 24 dolara. Đuro Popijač bi, dakle, trebao biti taj koji će sjesti s predstavnicima Ine i PPD-a, kao najvećim dobavljačima plina, i dogovoriti nižu cijenu, a isto zatražiti i od Plinacra za transport.”

Ovdje bi se mogli smanjiti rashodi za više od 100 mil kn.

Primjerice, dok se u Austriji za 1000 kubnih metara plaća cijena transporta od pet dolara, u Sloveniji osam dolara, kod nas je ta cijena čak 24 dolara. Đuro Popijač bi, dakle, trebao biti taj koji će sjesti s predstavnicima Ine i PPD-a, kao najvećim dobavljačima plina, i dogovoriti nižu

Tijekom današnjeg dana (4. siječnja 2017.) početi će s radom Postrojenje za proizvodnju dušične kiseline – 2 u Proizvodnji gnojiva Petrokemije d.d.

Imam potrebu napisati nešto. Često se na ovoj temi pisalo kontra NB i njegovog rezoniranja. Kako smo svi odrasli ljudi, uvijek je odraslo i poželjno samo napadati tezu ali ne i čovjeka. Što više, zbog ove akcije micro:bit – STEM u školama, se vidi da Nenad pokušava promijeniti ono što je učmalo i zastarjelo u Hrvatskom društvu. Ne mogu kontra toga i ovim putem potičem da ubuduće ne vodimo takav monolog kontra nekoga tko se ne može direktno braniti i na kraju dana želi bolje djeci. Moje isprike za prijašnja pisanja. DB

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Čini mi se da je ovo jedna od rijetkih dionica koja ama baš nimalo nije pratila rast crobexa

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

http://hr.seebiz.eu/ppd-ne-odustaje-od-petrokemije/ar-150563/

koliko vidim, nastavlja se saga sa PPd-om , a još da se hoće uvući koji jači igrač.ovdje bi bilo ludilo.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kada će privatizacija….znam da sam svima nedostjao ali mi je crknuo laptop

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Bliži nam se 20.2 i objava FI za 2016. Kakvo izvješće očekujete?


Kada će privatizacija….znam da sam svima nedostjao ali mi je crknuo laptop

Sam sebe citiram jer je MArić rekao kroz 1 mjesec sad je 17.2 nije rekao koje godine…

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Spalionica radi i dalje..-88M

nije sve tako crno

S vremena na vrijeme …
Ovdje se jako malo piše što je dobro … malo ih je unutra ..
Ostalo još samo 45 milijuna kapitala, spalionica novaca i dalje dosljedno spaljuje novce dioničara.

Ako ništa drugo imamo ovdje stožer za obranu gdje nam je nešto se ne javljaju ti mrzitelji kapitala u zadnje vrijeme ?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close