PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni se čini da bi uskoro mogli na 12kn ovdje.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Propala ponuda PPD-a, Petrokemiji vrijeme curi

Još će ovo dolje. Vjerovao sam da će doći do 30 ali sam se zeznuo. Ipak, ulaz je bio jako nizak, ali ovdje me više nema. Država se mora maknuti iz svih takvih firma da ih vode kako spada.

Goran Marić postavlja Đuru Popijača na čelo Petrokemije

U pomoć PTKM dolazi Đuro Popijač. Trebalo bi ipak prije provjeriti……da li je
član Sindikata?

Goran Marić postavlja Đuru Popijača na čelo Petrokemije

marcello

Ma jeste li vidjeli sindikalac Klaus i drug milan bandić zajedno u akciji da Bandić – grad Zagreb kupi imunološki zavod, a onda da ga proslijedi nekom svom kumu… Klaus opet isto priča nikakvim vanjskim vucibatinama ne damo Imunološki, samo “našima”… Srce me je zaboljelo kao višegodišnjeg dragovoljnog davatelja krvi kada sam vidio gdje i kako će to završiti… ja ću moju proliti rađe na zemlju, nego je u buduće davati ljudima poput Bandića da trguju njome u svoje ime i na svoj račun …. puno je krvi proliveno da bi se on bahatio, …..

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Zbog izraženog stajališta Vlade da Petrokemiji treba strateški partner, barem je jasno da na tu kompaniju računaju, što bi i trebalo biti logično računa li se da nam je prehrambena industrija važna. A upravo je Petrokemija važan proizvođač mineralnih gnojiva, čija je potražnja manja, ali bi i mogla porasti s obzirom na manje porezno opterećenje od početka ove godine

Kao potencijalnog kupca spominje se i mađarski Big Holding
https://kutinanews.wordpress.com/

ovo bi lako moglo eksplodirati prema gore

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

To je samo obična priča, jer kako se i navodi, bez PPD-a kao najvećeg vjerovnika se ne može ništa odlučivati.


Zbog izraženog stajališta Vlade da Petrokemiji treba strateški partner, barem je jasno da na tu kompaniju računaju,

ma računa vlada da nekome uvali PTKM, samo nema interesenata pod državnim uvjetima. Možda bi ih bilo da nekome daju da postane većinski kroz dokap po 10 kn i da onda otpusti viška 30% radne snage, ali u vladi i dalje vlada podilaženje masama tako da od svega ništa, tj. i dalje će se pržiti državni (naš) novac kako bi ova polupropala firma životarila i dalje kao i proteklih 20 godina

Ignore: KressoM, delux

…jel to možda dio rješenja između MOL-a i HR Vlade vezano oko INA-e, arbitraža i svega ostaloga ?


Kao potencijalnog kupca spominje se i mađarski Big Holding
https://kutinanews.wordpress.com/

ovo bi lako moglo eksplodirati prema gore

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

činjenica je da je mađarska firma . slučajnost ili ne ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Hoće li Goran Vojković podnijeti prijavu Povjerenstvu za sukob interesa Đuru Popijača ako gnoji svoje voćnjake umjetnim gnojivom Petrokemije ili gnojivom koji proizvodi navedena mađarska kompanija…. Vojković je više za ekološko gnojenje, s..e svaki dan ….

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

New Report

Close