PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo pitanje je po kojoj cijeni će je preuzeti.

Budući da je book ispod 10 kn, a do kraja godine će biti još i manji, vjerojatno više od 10 kn neće dati.

Ja se ponavljam kada ce to biti na vladi zna li itko?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Probijeni svi rokovi, istječe i ponuda PPD-a

mene zanima kada će povišica plaće za proizvodne radnike? za rad u petrokemijskoj industriji, ovo su male plaće

Ali su im zato otpremnine i više nego velikodušne.

http://www.seebiz.eu/ppd-vjerojatno-odustaje-od-petrokemije/ar-147692/

interesira me ako dođe (do vrlo vjerojatnog ) vraćanja INE u HR vlasništvo, da li se to mođe pozitivno odraziti na ovu dionicu?
činjenica je da INA pod vlasništvom Mađara nije pokazala značajan interes za ovu firmu, a ovim novim potezom se možda stvari mijenjaju.

svima lijep i blagoslovljen Božić!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


interesira me ako dođe (do vrlo vjerojatnog ) vraćanja INE u HR vlasništvo, da li se to mođe pozitivno odraziti na ovu dionicu?
činjenica je da INA pod vlasništvom Mađara nije pokazala značajan interes za ovu firmu, a ovim novim potezom se možda stvari mijenjaju.

svima lijep i blagoslovljen Božić!

ovo ce biti dvostruka dobit, kupit inu kad padne dovoljno nisko, a ptkm dobiva novog plINAra, ppd ce tu opako spušit ili jos spustiti gaće tj cijenu plina

Ima temelja.vlada je stavila ppd sa strane sa dozom ignorancije te najava ppd da ce odustati od ponude.ili vlada ide na bolju poudu ,ili u okrilje sa inom.ne vidim 3 .mogucnost.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Falco, treća mogućnost je da im puca prsluk, recimo kao za Imunološki. To ti je uvijek najrealnija opcija.

Holding HEP, INA, PLINACRO, PETRKOKEMIJA

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

evo onoga što se i očekivalo , a utjecati će na stabilnost Petrokemije, pod uvjetom da ovo sa Inom prođe:

“…..Vlada već neko vrijeme ima plan osnivanja energetskog holdinga u kojem bi, kako doznajemo, uz Inu bio i HEP i Petrokemija…..”

https://www.pressreader.com/

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close