PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nominala i book = 30 kn.

Budući da je poslovanje prokrenulo u pozitivu, i vrijednost firme će se dalje povećavati. Kakvih 10 kn?

pozitiva2@
A o kojoj Vi pozitivi u poslovanju govorite.? Ako je za Vas “pozitiva u poslovanju” novi kredit od 200 milijuna kuna koji će se iskoristiti za čepljenje nezačepljivih starih rupa, onda svaka čast na analizi.

Kakve veze ima kredit s rezultatom poslovanja.

Kreditom će se zatvoriti dug za plin, a poslovanje je od ove godine pozitivno.

Mislim da će se INA, PPD i još neki drugi i otimati za PTKM, a cijena onda sigurno neće biti ni 10 ni sadašnjih 18 kn.

PPD još u igri za Petrokemiju, čeka se zeleno svjetlo EK


Kakve veze ima kredit s rezultatom poslovanja.

Kreditom će se zatvoriti dug za plin, a poslovanje je od ove godine pozitivno.

Mislim da će se INA, PPD i još neki drugi i otimati za PTKM, a cijena onda sigurno neće biti ni 10 ni sadašnjih 18 kn.

PPD još u igri za Petrokemiju, čeka se zeleno svjetlo EK



Kako ne bi imalo veze poslovanje i kredit. Pa oni iz tekućeg poslovanja ne mogu pokrivati ni stare kredite a kamo li ovaj novi. To što su jednokratno prikazali neku virtualnu dobit kroz papire je dokaz ničega, tamo je i dalje ista uhljebnička ekipa koja kada padne u veće dubioze poziva na hrvatstvo i zaštitu radnih mjesta i onda moli državu za jamstvo za novo zaduženje. Klasika svih državnih mastadonata!


Dobro pročitaj ovo dole napisano, ako treba i par puta.

daj ti dobro pročitaj ovo dole napisano, ako treba i par puta, pogotovo ovo boldano

Ministarstvo gospodarstva pismeno je, naime, zamolilo PPD da valjanost te ponude produlji do 31. prosinca. Dotad bi, prema zadanim rokovima, bio gotov i novi KPMG-ov program restrukturiranja, koji ministarstva gospodarstva i financija trebaju dobiti do 20. studenoga, a do polovice prosinca treba doći pred EK, koja u odobrenju državne potpore ima zadnju riječ.

i sada se zapitaj, da su bili zadovoljni PPDovom ponudom, da li bi davali drž. jamstvo za 200M kn kredita kojime isplačuju upravo taj dug koji bi se navodno pretvarao u kapital te krenuli u novi program restruktururanja koji bi bio predstavljen EK radi odobrenja državne potpore?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Po svemu sudeci min. gospodarstva prelazi u ruke HDZ-a a time i sve odluke vezane uz razne privatizacije drzavne imovine..ptkm..badel…ce se “lakse” donosit…Svi ti koji ih imaju namjeru preuzet su direktno ili indirektno i povezani..PPD sponzor…Meteor grupa ( hdz-ov kadar)…itd…
Eliminacijom Pananke iz odlucivanja ovo ce bit vrlo brzo rijeseno…jedino je pitanje po kolikoj cijeni.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

danas solidno rušenje.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Kakve veze ima kredit s rezultatom poslovanja.

Kreditom će se zatvoriti dug za plin, a poslovanje je od ove godine pozitivno.

Mislim da će se INA, PPD i još neki drugi i otimati za PTKM, a cijena onda sigurno neće biti ni 10 ni sadašnjih 18 kn.

PPD još u igri za Petrokemiju, čeka se zeleno svjetlo EK


Moram priznat da se kolega pozitiva s Vama apsolutno slažem..bit će tu otimanja za petrokemiju..

Naravno iz ove perspektive ima još podosta nepoznanica i dvojbi, ali mišljenja sam da će rezultati PTKM biti najveće iznenađenje na zse ove godine….

Da nebi ispalo drukanje… pričekajmo rezultate… a cijena dionice sad je manje bitna..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Je li ovo netko namirisao dobre kvartalne rezultate?


Je li ovo netko namirisao dobre kvartalne rezultate?

Ne mora značiti, prije bi rekao da stiže dodatni kapital i traže se moguće prihvatljive mete….

Nedavno je skidano sve do 22 kn… i rupa je bila na prodaji …. do 50 kuna bilo je svega parsto komada…

Ako rezultati budu bolji od očekivanih i.e. a tome ide u prilog nekoliko stvari, najniža cijena plina, nema više malverzacija…ili je sužen prostor, bloger….. bit će zanimljivo…..

Kako god ja sam sad na 17,5 – 19 povećao za nekoliko iljadarki

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Neki su možda čekali izlaz iz Ingre i Opte, a ovo mozda nije loš izbor. Bumo vidili

Bliži se FI, moguće drugo zaredom da će firma biti u plusu (ja se barem tako nadam), a ako se to dogodi, krećemo laganim putem prema 30 kn. Sretno svima

New Report

Close