PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

G. Orešković danas ide u Petrokemiju. Sa stranica Vlade:

“Predsjednik Vlade Orešković u posjetu Petrokemiji

Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Tihomir Orešković posjetit će tvornicu gnojiva Petrokemija d.d., u srijedu, 27. srpnja 2016. godine (Kutina, Aleja Vukovar 4). Nakon sastanka s predstavnicima Petrokemije, premijer Orešković obići će tvornička postrojenja. Uz predsjednika Vlade bit će ministar gospodarstva Tomislav Panenić.

Kako snimanje u krugu tvornice Petrokemija nije dozvoljeno, izjave za medije bit će održane nakon obilaska tvorničkih postrojenja, oko 15.00 sati. ”

marcello

Ima li koji radnik ili novinar ovdje na forumu da javi kako je proslo pustanje u pogon novog postrojenja i jel kredit od hbora dobiven?

http://www.seebiz.eu/oreskovic-pomoci-cemo-petrokemiji/ar-140120/

http://hr.n1info.com/a140013/Vijesti/Oreskovic-Petrokemija-je-strateska-tvrtka-pomoci-cemo-joj.html

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A kako novinar u Dnevniku ima “neke” informacije da će FI Petrokemije jako dobar?
Jel to netko ima povlaštene informacije?

La vita e bella!

Izgleda da “mali” jutros tu igraju rulet, u očekivanju izvješća.

Ako bi Petrokemija uvijek izbacivala dobre izvještaje, onda je nitko ne bi trebao spašavati, već bi spasila samu sebe.

Znamo da je često znalo biti dobrih kvartalnih izvještaja, a onda godišnje izvješće masakr.
Tko je i kako može pretvoriti u dobitaša ne znam, dakle samo je pitanje po kojoj cijeni će je država uspijeti utopiti.
Da li će to biti po trenutnih 20, ili 30 ili 10, vidjet ćemo.


Ajde kolega ne mlatite gluposti…. Omjer je takav jer je netko stavio 6500 kom na kupnju za 11,30 kn, a zna da ispod 16 neće proći, nebi li valjda svoje za 18 prodao baš takvima poput vas.

de si lepi, kako ti se sada sviđa omjer :*)

KUPNJE (49.340)
PRODAJE (10.941)

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

*ebate, ovakav trgovački score nisam imao još od kada sam Dioki prodavao po 755 kn. 🙂

15. 2 sam kupovao PTKM prosječno po 9,77 (ukupni prosjek mi je oko 15,5 kn) a evo Petrice danas na 20,XX kunića. Ovo je bolje od ATPL. 🙂
Kako sam siguran (koliko se to uopće može biti siguran u RH) da PTKM neće u stečaj, glupo mi je povlačiti zaradu, ali po kojim uvjetima će se ići u privatizaciju je stvarno pitanje.
Može, kao što kolega Pozitiva2 kaže to po 10, 20, 30….
Sada budi pametan…
Kako nisam deytrader i poznavajuči sebe ostati ću “unutra” i čekati rasplet.
Iako me majka učila: Sine, treba izaći na vrijeme, inače nastaju problemi…” 🙂

ili da parafraziram XY sa njegovog bloga: Danas se osjećam euforično depresivan pa ni sam ne znam što da napravim.

La vita e bella!

Nije li ovo malo pretjerano?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

lijep rast obzirom da im treba pokrpati samo 200 mil duga, da je 500 bili bi na 50

ako bude privatizacije većinskog dijela PTKM od strane INE ili PP-ea kolika god bude bit će malo. Da bude 150 kn dobili bi je za trenutnu cijenu na burzu jer su ovo već nepravedno i nepotrbno naplatili putem visoke cijene plina, sad bi to samo vratile nazad , a većinski dio za koji bi ili su htjeli dati puno više novaca dobit će ustvari besplatno. Naravno oni koji su to omogućili uživaju od nekih turističkih destinacija lijepe njihove… slučaj Hrvatskih šuma Jakovine i Pavelića je mala beba što se ovdje godinama radilo i kolika se šteta napravila radnicima, vlasnicima i malim dioničarima…..

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

UIazio po 18, manjim dijelom izlazio po 12 i većim po 21.
Totalni score 0.

Privremeno zadovoljan.

Čekam rasplet.

PS.
Gdje je ovih 40.000 kom na kupnji?

Na kuni?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close