PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link …

Za one koji kažu da nije ostvarila dobit od stoljeća 7

Za one koji ne kuže da će imati povoljniju cijenu plina:
PPD je trgovac plinom, dakle zarađuje na maržama prema kupcu, ukoliko preuzme PTKM neće sam sebi lupati sulude marže,a u interesu je da ju preuzme jer PTKM ima puno dugovanja prema njima.

@Fedor19

Ne kuze? 🙂

Sam kazes: “PPD je trgovac plinom, dakle zarađuje na maržama prema kupcu…”.
OK

“…ukoliko preuzme PTKM neće sam sebi lupati sulude marže…”
A sam sebi ce u PPD-u znacajno skidati marzu kako bi ona ostala u firmi u kojoj nije jedini vlasnik?

“…a u interesu je da ju preuzme jer PTKM ima puno dugovanja prema njima.”
I ne samo zbog toga. Treba nastaviti prodavati plin PTKM, sta ne?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

@FEdor19
To okaci macku o rep tu dobit.To je nakon sta je postavljena sposobna SDP uprava trebalo je pokazat kako se zna vodit spalionica love. Nakon toga opet po starom. Przi!!!!

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Nakon te ‘dobitne’ godine bio je trenutak za privatizaciju. Samo, znamo kako je prica isla dalje…

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Gdje je nestao drug Klaus? Nešto se ne javlja u zadnje vrijeme, a govorio je da će prodaja ići samo preko njega mrtvog, pa da nije umro u međuvremenu?

Ajde Frankie nemoj za..bavat , bit će još za kupit po ovoj cijeni 🙂

dugo se suskalo i sa ddjh i patriom pa evo vidimo da se realiyiralo nesto nadam se da ce i oko privatiyacije s ptkm nesto se izroditi

Ajme komedije KLAUNS opet jaše http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/xmN9PA2kAnJtTdiPFucp9A==.pdf

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ovo smetalo napreduje

Odmah se kapital postavlja na ask i bježi, navodno gospodin Klaus ne voli kapital. Ali voli novac.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Ajde Frankie nemoj za..bavat , bit će još za kupit po ovoj cijeni 🙂

Bice ovo i nize,ali nije ovo za mene.Krematoriji me ne zanimaju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

dokap po 10 kn, prodaja drž. udjela vjerojatno isto…što znači da netko sada plaća dionicu +35% skuplje nego bi trebao!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close