PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto, koliko buke i crnih stvari, a cijena danas 40% iznad 9 kn po koliko je netko sipao po bidu.
Pa neka sad netko kaže da se išta na ZSE zna.

Jedan dan propasti i 0 kuna, drugi pak cijena veća za 50 %.

E naša ZSE!


Eto, koliko buke i crnih stvari, a cijena danas 40% iznad 9 kn po koliko je netko sipao po bidu.
Pa neka sad netko kaže da se išta na ZSE zna.

Jedan dan propasti i 0 kuna, drugi pak cijena veća za 50 %.

E naša ZSE!

Mali su prometi, ako se netko opet prospe sa 10k kom ode to dolje, trebamo jačeg kupca, a jači kupac čeka investitora, a investitor nasu vladu, a nasa vlada ceka da se posloži, a mi čekamo našu vladu da izađemo iz ovog i krug je potpun.

Izgleda da se vratila rasprodaja.
Da li netko zna nešto novo ili je samo opet želi zatući na 9,xx ?!

Mislim da je cijena prebrzo otišla gore i sada se vreća lagano u realnost…

Ina zbog duga prestala s isporukom plina Petrokemiji

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Bude im PPD Vukovar isporucivao i to jeftinije od lihvarske Ine


Mislim da je cijena prebrzo otišla gore i sada se vreća lagano u realnost…

Prebrzo otišla gore? Pa dionica je u god dana pala sa 30 kn na 10 kn.


Ina zbog duga prestala s isporukom plina Petrokemiji

pa i nije baš tako kako si napisao…

S Upravom Petrokemije postignut je dogovor o privremenoj suspenziji isporuke plina u ožujku kako bi se zaustavio daljnji rast duga prema Ini, što je prijelazno rješenje do postizanja dogovora o načinima vraćanja duga i nastavka isporuke plina”, stoji u odgovoru iz Ine Jutarnjem listu.

Ne navodi se, međutim, koliki je dug. Prema neslužbenim informacijama, iza privremenog prekida isporuke plina stoji MOL, koji stvara pritisak Vladi. Naime, Ina je zainteresirana za kupnju Petrokemije, no MOL, navodno, to uvjetuje gašenjem sisačke Rafinerije. Sugovornici Jutarnjeg tvrde da Vlada na to nikako ne smije pristati te da sisačka Rafinerija ne smije biti ugašena dok se ne modernizira riječka rafinerija.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kad im INA uračuna sav dug za plin ispast će da više ima duga nego što cijela firma vrijedi trenutno.
Sreća pa dioničari neće morati iz svoga džepa namirivati razliku.
Pa cijelo Belje je plaćeno 1 kunu ,svojevremeno, a i dalje stvara gubitke iako je tako jeftino kupljeno.

Panenic: moramo sacuvati petrokemiju
“Ne mogu vidjeti kako bi nasa poljoprivreda bez petrokemije funkcionirala, bitno je sacuvati proizvodnju i radna mjesta i imati petrokemiju kao nas brend.”

Još će padati ta dionica, moje osobno mišljenje je da je netko samo sa rascjepkanim nalozima drži na ovoj cijeni. Nada je samo u težnji da država dokapitalizira, te će tu rasti dionica. No, što ako država s ovim vodstvom to ne napravi?

pa da i skuckana je na 10 radi preuzimanja

strateška poljoprivreda bez umjetnih gnjojiva …. idemo na ekološku svi ćemo jesti zdravo (moš mislit) haha

ajmo ina pljucni po što ide pa da završimo ovu trakavicu

New Report

Close