PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko ništa ne preuzima, AZ je vani danas ili sutra, zna se što slijedi kad ponestane municije na asku.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Netko preuzima firmu, dogovorene transakcije vec danima

ma kakvi dogovori i preuzimanje kolega, em se kupuje po sitno em je država u 80%…AZ je pri kraju, teško da ide niže i netko je procjenio dobar ulaz a i ispod 10 kn se ne mogu raditi dokapitalizacije i sl

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

jel ovo bio posljedni udar? uzeo neš komada.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Čega zadnji udar?

Ne moze dokap ispod 10 kn ali moze cijena na burzi.


Ne moze dokap ispod 10 kn ali moze cijena na burzi.

ma svejedno, ali onima kojima je to važno to se odnosi i na eventualno pretvaranje duga u kapital(ppd, ina i sl)

po meni, AZ se vjerojatno ispucao, država je 80%vlasnik, čini mi se i da je na popisu strateških, plin je sve jeftiniji, konkurentnost cijene uslijed jakog dolara… još samo dobar menađer i ovih 10 kn bi moglo biti jako dobar ulaz

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Ne moze dokap ispod 10 kn ali moze cijena na burzi.

ma svejedno, ali onima kojima je to važno to se odnosi i na eventualno pretvaranje duga u kapital(ppd, ina i sl)

po meni, AZ se vjerojatno ispucao, država je 80%vlasnik, čini mi se i da je na popisu strateških, plin je sve jeftiniji, konkurentnost cijene uslijed jakog dolara… još samo dobar menađer i ovih 10 kn bi moglo biti jako dobar ulaz
[/quote] Slažem se. Sutra možda opet budu na asku ali ako su 10.02. imali cca 30 000 dionica, sa današnjim danom su vjerojatno vani, ili ako imaju još imaju jako jako malo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の




Ne moze dokap ispod 10 kn ali moze cijena na burzi.

ma svejedno, ali onima kojima je to važno to se odnosi i na eventualno pretvaranje duga u kapital(ppd, ina i sl)

po meni, AZ se vjerojatno ispucao, država je 80%vlasnik, čini mi se i da je na popisu strateških, plin je sve jeftiniji, konkurentnost cijene uslijed jakog dolara… još samo dobar menađer i ovih 10 kn bi moglo biti jako dobar ulaz
[/quote] Slažem se. Sutra možda opet budu na asku ali ako su 10.02. imali cca 30 000 dionica, sa današnjim danom su vjerojatno vani, ili ako imaju još imaju jako jako malo.
[/quote]

Zasto sada izlaze na najnizoj mogucoj cijeni? Za koga oni prodaju? Kome?

-ima li netko objašnjenje,koliko dugo se može raditi sa ovakvim financiskim rezultatima.
-ili jednostavno tako mora biti.
-viša sila.

Dok se ne privatizira a to slijedi uskoro

Nazalost, to je neminovno, nismo vise u socijalizmu, trziste odreduje a ne drzava

Nešto slaba ponuda danas na asku… još je rano govoriti ali samo primjećujem.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close