PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Smatram da pri ovoj cijeni od 10 kn ne bi trebalo biti previše rizika za gubitak

joooj nemoj! kad se samo sjetim ISTIH takvih spika na INGRI, MAGMI itd. kad su bile na 10 kn slabo mi dođe

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Rekoše na vijestima da Tim ima sastanak sa mirovincima,pa možda izkomuniciraju nekaj pametnog.

Na kažem ja ništa, kome se isplati neka prodaje po 9.
Da li će nakon izvješća biti viša ili niža ja ne znam, tko zna neka radi prema tome što zna.

baš gledam prvih 10… AZ PROFIT sa 45.638 srezao na 33.248 kom

ono što mi je važno u ovome je to da je za tih 12K AZ pao sa 8. na 10. mj. i kapitalizacija im sada iznosi svega oko 320 K kn … dakle, na volumenu od 150k kn, AZ pada za dva mjesta, vrijednost dionice 20etak% a u top 10 sve sami institucionalni…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Blokovi po 1000 dionica se prebacuju

vidis kako se povecava volumen kad dovoljno padne ..:-) sad tek treba cekati kapitulaciju..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

AZ Profit izgleda ne staje dok ne proda sve, bit će ovog i povoljnije, ostali iz Top 10 gledaju kako pada:

8. PBZ D.D. (02535697732) 42.062 0,33 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 34.833 0,27 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)/AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND (22134623145) 33.248 0,26 Skrb. račun
Ukupno: 11.837.081 91,97

To je istovar,a ne prebacivanje,inače standardna procedura samo je sumnjivo zašto se istovaruju,dobro je rekao belupo;magma,ingra….

Interesantno je kako ti fondovi uvijek naprasno izlaze ali nikad naprasno ne ulaze.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

… nema trgovine ???… izgleda da igra nije uspjela…. jučer svi prodavali,(prebacivali iz šupljeg u prazno), danas nitko…. zašto !!!!?????

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Dubinska analiza provodit će se od 30. studenoga do ponedjeljka 21. prosinca

U ponedjeljak kreće dubinsko snimanje u Petrokemiji

Čini se da je dubinska završila prošle godine, niti jedne novine, niti jedan portal ne piše ni slova,slučajno,? Moš mislit, samo najednom povećani volumeni prema dolje naravno


… nema trgovine ???… izgleda da igra nije uspjela…. jučer svi prodavali,(prebacivali iz šupljeg u prazno), danas nitko…. zašto !!!!?????

Čeka se izvješće, to će odrediti daljnje kretanje PTKM…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close