PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bome ja ispod 10 počinjem jače ulaziti jer ovdje je potencijal ok izvješća i u najgoroj soluciji dokap po 10 koji će se desiti ne tako skoro…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Točno, samo tko će prodavati ispod 10 kn?!

E već dugo nisam bio toliko nestrpljiv da vidim razvoj situacije, jer ovo se zasad kosi sa zdravom logikom, da je netko toliko spustio cijenu (20-ak% u par dana).

ima ljudi, koji da prodaju stanove mogu postati većinski po 10kn, možda to i jeste cilj ove igre


Zato mi i nisu jasne ove igre sa spuštanjem cijene prije takvog izvještaja.
U svakom slučaju, izvještaj mislim da ne može biti nikako lošiji od prethodnih (jer jedino bi iz tog razloga cijena terbala padati).

ma izvješće će biti dosta bolje od prošlog, to je izvjesno….no očito niti to nije dovoljno da bi cijena ne porasla, nego se barem zadržala na 11-12 kn! nema velikog igrača koji bi branio cijenu kao kod DDJH i to je to…. presudna stvar je hoće li biti ukinut/odgođen porez na kapitalnu dobit jer ako porez ostane – onda adio ZSE! nelikvidnost će sve više rasti, jedino će se trgovati dionicama koje brane i kupuju fondovi, a preostalih 95% izdanja preći će u dugu hibernaciju i polagano klizanje prema dolje (što već gledamo zadnjih mjeseci)

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ma nije porez nikakav problem, jer je štednja i sve ostalo ionako oporezivo, tako da se nema kamo “pobjeći” s novcima od poreza, a na burzi su očekivani prinosi s obzirom na trenutno stanje cijena dionica, barem deseterostruko viši od kamate na štednju!

sad sam bacio pogled na top 10 i koliko vidim nitko nije kupovao, ali je od početka mjeseca fond AZ profit prodao preko 9000 dionica? po ovim mizernim cijenama?!?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Piše da AZ profit ima 36323,pa nije to neka količina,samo neka oni izađu.

Sad prodaju a kupovali su po 360 kn

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/gqXdfm3NDLpurlp1hkVs2Q==.pdf
samo da fond ne prodaje jer je već nekako doznao za rezultate?!?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Bio bi sok da rezultat bude los jer je plin drasticno pojeftinio a on im je najveci trosak u proizvodnji

Kad se zna da prodaje fond onda nema sekiracije, znamo da oni uvijek rade kontra (tj za nečiju tuđu korist).


Sad prodaju a kupovali su po 360 kn
Pa naši fondovi tako rade,ništa čudno.

New Report

Close