PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hoce, plin sada kupuju puno jeftinije nego prije a to im je najveca stavka u troskovima

Rusi se pred izvjesce, znakovito?


Rusi se pred izvjesce, znakovito?

da, ne izgleda dobro…netko nastoji svim silama izaći prije FI!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Netko ulazi u vlasnicku strukturu, vec 11000 komada proslo, ocito slijedi objava o preuzimanju, drzava vec sprema prodaju drzavnih firmi

Od 1000-2000+kn u vrijeme najveće euforije (pričale se bajke o toj vrijednosti), dolazimo lagano do snazne podrske na cca 5kn……

Da li je ovo najljepša – nikad ispričana – short priča na ovom velebnom trzistu ??

@serija
bojim se da si krivo percipirao, netko VELIKI IZLAZI i iskrcava se po kupnji, a masa nas malih dokupljuje i dokupljuje još od 30 kuna …jer kad pogledaš način trgovanja, 90% danas je prošlo kao iskrcaji većeg igrača po kupnji

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ili možda netko ne želi čekati rezultate izvješća.

Ali rezultati bi trebali biti zapravo puno bolji od prethodnih budući da je cijena plina niža.

Budući da je prije malo vremena cijena išla prema 13 kn s tendencijom rasta, činilo se da netko zna da će izvješće biti dobro.

Ovo sad može biti i da se namjerno navuče bid na niže, pa se pokupi veća količina prije (dobrog) izvješća.

Netka svatko sam odlučuje što je od toga posrijedi.



@serija

bojim se da si krivo percipirao, netko VELIKI IZLAZI i iskrcava se po kupnji, a masa nas malih dokupljuje i dokupljuje još od 30 kuna …jer kad pogledaš način trgovanja, 90% danas je prošlo kao iskrcaji većeg igrača po kupnji

Ma tko bi sad prodavao kad se ceka izvjesce najbolje do sada?

Meni ovo liči na tipičnu ZSE priču, hranjenje bida pitaj boga čijim dijonicama insajderima koji su saznali za izvješće i planiraju dignuti laganih 20% u par dana. Možda sam i u krivu, kupio sitno čisto iz dosade.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Prije dvije god, na danasnji datum cijena je bila 120 kn, tako da 99% ulagaca je ovdje u minusu debelom, u zadnjih god dana cijena pala 50%


Rusi se pred izvjesce, znakovito?
a kada bi moglo biti izvješće?

Zato mi i nisu jasne ove igre sa spuštanjem cijene prije takvog izvještaja.

U svakom slučaju, izvještaj mislim da ne može biti nikako lošiji od prethodnih (jer jedino bi iz tog razloga cijena terbala padati).

Baš me zanima tko će “plakati” poslije objave (prodavači ili kupci po 10,50).

Ako se pokaže da je izvješće puno bolje nego prethodna, onda bi stvarno trebalo vidjeti tko je to “prodavao” po 10,xx !

New Report

Close