PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zar nema nikoga u hrvatskoj da zaustavi pomahnitalog vampira vrdoljaka u njegovom planu.kupio je luku Ploce pa luku rijeku pa sad hoce I luku sibenik preko petrokemije Koji preko svoje firme ppd isto preuzima. Cudno mi je da GA nitko iz hdz NE spominje.ili Su u dealu ili CE GA poslije izbora corkirati

Od koga je to on uzeo, ako je i uzeo?

Jel od efikasne države možda uzeo, od vrhunskog kadra preuzima, šta li.

http://www.kutina.hr/Naslovnica/Onlinevijesti/tabid/139/ArticleId/17554/oamid/519/Default.aspx

Petrokemija će proizvoditi i dalje jer smanjena joj je cijena plina za 17%, bit će joj smanjena i cijena kapitala te razmišlja se o uvođenju međustope PDV-a za mineralna gnojiva od 13%.

Vaš link …

… kakvi politikanti i glupani .Moji ministri onaj seljak Pokrovac što je stalno viko “ministre, ministre” je za vas nobelovac…..

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Ovo ministarstvo slikanje u Kutini je vjerodostojan dokaz da će dokap biti uspješno proveden, izvrsno, sad još samo da vidimo cijenu.

Ljudi moji ovdje je opet gubitak, 42 milje su spržili u 3. kvartalu.
Netko će reći da je dobro jer je gubitak smanjen u odnosu na lani.

Spržili su u samo jednom kvartalu ca. 3,27 kune po dionici.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

I odmah netko prokušanom metodom napad kao najbolja lupa po asku :)) sick

使用を信頼し、あなた自身の能力の

rupa bez dna.
nekad je plin bio problem?


Ovo ministarstvo slikanje u Kutini je vjerodostojan dokaz da će dokap biti uspješno proveden, izvrsno, sad još samo da vidimo cijenu.

Hm hm hm, kolika bi tu mogla biti cijena s obzirom da je 10 kuna zakonski minimum, a PTKM treba milijardu kuna ulaganja, ne računajući ovo što će se prelomiti potraživanja hm hm hm kako atraktivno…

netko je ludo zaljubljen u spalionicu, da još novca dodaje na vatru

iz svega pročitanog, kada dođe i naplata sstakleničkih plinova, gubitak na kraju godine cca 100 mil kuna. čini mi se da ćemo i tu morat gledat određenu vrstu PSN-a kao i kod Dalekovoda da se stvari okrenu na bolje

Da ali ne piše li i ovo:
Dobit Grupe Petrokemija prije kamata, poreza i amor
tizacije (EBITDA) 57,4 milijuna kuna

Ako se govori o kreditiranju i HBOR-a,dakle nižim kamatama i realnom preuzimanju od strane INA-e (proizvođača) i PPD-a (trgovca) plinom, nerealno visokoj cijeni dolara u odnosu na kunu, ovo uopće ne mora biti loše.

New Report

Close