PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://zse.hr/default.aspx?id=58421

Mogla bi slijediti uskoro i objava na ZSE, ne bi valjda Pejnovića krivo citirali


Pa da, kao sto sam napisao, u nekim drugim vremenima bi ovakav FI i ovakve informacije lansirale dionicu… Sada se svi boje uci unutra jer je "netko" izgubio 20 miliona.

Opet psihologija u igri.

.. a možda su polako ponovo kupili kad je cijena spuštena na ovu razinu .. [emo_smijesak]



Pa da, kao sto sam napisao, u nekim drugim vremenima bi ovakav FI i ovakve informacije lansirale dionicu… Sada se svi boje uci unutra jer je "netko" izgubio 20 miliona.

Opet psihologija u igri.

.. a možda su polako ponovo kupili kad je cijena spuštena na ovu razinu .. [emo_smijesak]
[/quote]ovaj sa gubitkom od 20 milja nije vidilo bi se na njegovu portfelju a ja bi toliko miljijuna tribala da mi prosjek dodje na 40 kuna
sad mi je na zalost 72 kune.

segment promatranja je još


segment promatranja je još

segment prenemaganja, još se pišu članci za sutra

za sutra?

Pejnović kaže da su za PTKM dobili 2 pisma namjere:
– Rekli su da im nije problem uložiti 250 milijuna kuna, a da su onda spremni u Kutinu uložiti još tri do četiri milijarde dolara, kao i da su spremni dati čak 27 milijuna tona ugljena! To je nemoguće, čista fantazija. Nije sve štimalo ni s njihovom dokumentacijom – kaže nam jedan sugovornik dobro upućen u petrokemijski biznis.
Vaš link …


Pejnović kaže da su za PTKM dobili 2 pisma namjere:
– Rekli su da im nije problem uložiti 250 milijuna kuna, a da su onda spremni u Kutinu uložiti još tri do četiri milijarde dolara, kao i da su spremni dati čak 27 milijuna tona ugljena! To je nemoguće, čista fantazija. Nije sve štimalo ni s njihovom dokumentacijom – kaže nam jedan sugovornik dobro upućen u petrokemijski biznis.
Vaš link …

da nije nama stožera na drugoj slici, već bi bili na 1,7 kn, sreća je taj stožer, prava sreća, za nas dioničare, živijo stožer, nemojte nas više braniti

Ovdje je ustvari uglavnom jedan prodavac: AZ Profit dobrovoljni mirovinski fond.

U ponedjeljak je protrgovano 4451 dionica i od toga je njihovih bilo 4201. Slicno je bilo i proslih dana/tjedana.

Imaju jos samo 96 tisuca komada. 😀

glavna skupstina 12.06


Pejnović kaže da su za PTKM dobili 2 pisma namjere:
– Rekli su da im nije problem uložiti 250 milijuna kuna, a da su onda spremni u Kutinu uložiti još tri do četiri milijarde dolara, kao i da su spremni dati čak 27 milijuna tona ugljena! To je nemoguće, čista fantazija. Nije sve štimalo ni s njihovom dokumentacijom – kaže nam jedan sugovornik dobro upućen u petrokemijski biznis.
Vaš link …

Nisu rekli od koga su dobili ta 2 pisma namjere ?

najbogatiji Rumunj vlasnik Petrokemije tvornice za umjetna gnojiva u Rumunjskoj,a kod nas je to ili CERP ili DUDi bas me zanima ko se od njih krca

New Report

Close