PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad slušan na radiju da je premijer pri dolasku u PTKM izjavio kako nema još točnih informacija za onu ministricu,(NEkulture) što voli jesti masno i koja je digla novac kao akontaciju za službeni put, a da nije otputovala na njega, pa ne može komentirati slučaj. Pa jel on zna gdje je došao ili se pravi grbav da nema informacije gdje je spaljeno dosta sredstava poreskih obveznika, a nitko nije trepnuo. Premijeru – smanjenje deficita, fiskalna odgovornost, vjerodostojnost, bundes liga… to su vaše izjave, a vi išta neznate. ovu bakicu prozivate za siću, a ovi zdimili milijarde i nikome ništa pojela maca…. Još samo da se uslika sa Klausom, a onda može na put u prijateljsku mu Venecuelu i Južnu Koreu

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

… vidi fotke vrdoljak i zoki kao da hoće reći ja sam zaslužan za sve ovo, a iza njih “dudi” šuti i kaže hehhehhehehe… ko se zadnji smije……

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

0,9% bdp ili 200 dolara po stanovniku godinama fali samo vezano za PTKM sta je s drugim posrnulim tvrtkama koliko tamo fali amo istinu na sunce.

…. nigdi sindikalca u blizini političara :)[emo_smijeh]da nije on na studijskom putovanju u J. Koreji ili pakuje kofere za ?….

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


…. nigdi sindikalca u blizini političara :)[emo_smijeh]da nije on na studijskom putovanju u J. Koreji ili pakuje kofere za ?….
to bi bio vise nego pametan potez da ga se spakuje kako je i dosa odnosno s cim je dosa koliko je donio da toliko i odnese

PTKM na +9% !?!? dakle ulagači i dalje slijepo vjeruju premijeru koji u 3,5 godine vlasti ništa nije ostvario od obećanja iz plana 21 !??!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ja ne vjerujem premijeru ja vjerujem ministru koji se dobro potrudio da PTKM uništi na sve moguće načine da bi PPD to preuzeo za ništa novaca, slično kao i LKPC. Samo zato kupujem te dionice jer vjerujem da neće sami sebe zaj…


ja vjerujem ministru… Samo zato kupujem te dionice jer vjerujem da neće sami sebe zaj…

stvarno imaš “odlične” razloge za kupnju [emo_zacudjen]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kad budu tvoji na vlasti onda ću se njima prilagoditi. Ne zamjeram ti ništa. Pozdrav.


Ja ne vjerujem premijeru ja vjerujem ministru koji se dobro potrudio da PTKM uništi na sve moguće načine da bi PPD to preuzeo za ništa novaca, slično kao i LKPC. Samo zato kupujem te dionice jer vjerujem da neće sami sebe zaj…
ne mozes na ovoj cijeni izgubit nikako.i ja kupujem ali samo smanjujem prosjek 6000 kom po 75 % vecoj cijeni

Ja ne smanjujem prosjek, ja sam počeo kupovati na ovom padu, meni je prosjek 17,02 i ako bude palo više kupujem još. Ja sam ti inače sa sela.

Problem je u tome što u ovom preuzimanju PTKM većinski udjel ima INA, jer je PTKM puno više dužna INA-i. Drugi problem je što se čeka lipanj, da se vidi situacija s poslovanjem.
Kad se sve zbroji realno je preuzimanje po 10 kuna za dionicu, jer situacija je već katastrofalna ,a do lipnja će biti još gora.

New Report

Close