PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Petrokemija d.d. – Rješenje Burze o uvrštenju PTKM-R-A

http://zse.hr/default.aspx?id=56854

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ispada iz Crobex 10, bit će prodaje..

počelo je medijsko obaranje na koljena, cipelarenji i povlačenje po prašini. nakon toga i vlastita sindikalna ćelija poželi da te linčuje na glavnom kutinskom trgu.
Vaš link …[/url]

who dares, wins

Sindikat je ,izgleda, otjerao ovo u stecaj i sto je najgore “spaljen je”novac i od “mirovinaca”

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/sest-razloga-koji-su-doveli-do-propasti-kutinske-petrokemije-994950

Bit ce promaknuca od ptkm do mirovinaca

Ključna rečenica je boldana. Novinari su tek sada to otkrili a ovdje na forumu se o tome lamata više od godinu dana. “Suprotno konvencionalnoj percepciji ekonomije, Petrokemiji je izvoz rastao, no zbog nižih cijena na stranim tržištima i prihodi i dobit padali su. Stalne probleme u tijeku novca tvrtka je rješavala skupim bankovnim kreditima i naplaćujući potraživanja putem factoringa, mjere koja je dodatno smanjila ionako nisku profitnu maržu, a tvrtku dodatno opteretila izvanbilančnim zadužnicama. U takvoj situaciji, prije dvije godine krenulo se u pronalaženje strateškog partnera, a nakon iskazanog interesa više mogućih strateških partnera iz regije, nitko nije poslao obvezujuću ponudu. Petrokemija je u međuvremenu generirala nove gubitke, pa se sad više ne govori o tome tko će kupiti tvrtku, već se traži netko tko će očuvati proizvodnju. Ako takvih i bude, bit će ih vrlo malo.”

Što više informacija izlazi u javnost sve manje mi ih je žao

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Toliko katastrofalnih komentara o firmi a cijena baš i ne pada, čudno mi je to. Čini mi se da se nešto sprema ali pozitivno.


Toliko katastrofalnih komentara o firmi a cijena baš i ne pada, čudno mi je to. Čini mi se da se nešto sprema ali pozitivno.

pozitivno je što ćemo moći sve jeftinije dokupiti[emo_vrtimise]

Pitanja pljuste, odgovora nema, hoce li biti muk ili jauk kad drzava uskoro proda svoj vecinski udio

KUTINA: OTVORENO PISMO ČITATELJA PREDSJEDNIKU UPRAVE PETROKEMIJE D.D.

Trgovanje stoji, vjerojatno se čekaju pozitivna izvješća ili barem naznake Q1![emo_smijeh]

New Report

Close