PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@plavi: Osobno nisam dioničar (bio prije par godina kratko kad je bila aktualna priča sa čačićem i rusima, ušao preko 200 i na sreću našao većeg ma….) ali bez obzira je ovo šokantno. Svjesno uništavanje i pljačkanje


@miami
: regresni dužnik je drugi red mjeničnog dužnika (faktoring uglavnom ide preko mjenica ali ima i drugih opcija) koji je obavezan platiti mjenični dug (faktoring kući ili banci) u slučaju kada ga ne isplati glavni dužnik. U ovom slučaju je drugi red dužnika ptkm a prvi red /glavni dužnik gorup. Nevjerojatno

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Bravo za Petricu odlično se drži, samo tako…

@pongy
kako to misliš da se odlično drži?! pa gubitak je enorman, -360 milijuna kuna!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

@belupo
Mislio sam nije danas cijena skliznula, a to je dobro!

nemoj se puno “sekirati” nebuš morao dugo čekati na to.

A ne tako davno smo je prodavali po 350…………….

Ako tu Hanfa i DORH ne nađu kriminal, onda stvarno ne znam što da mislim. Tko je potpisivao onakve nevjerojatne ugovore, tko je dozvolio prodaju gnojiva s odgodom plaćanja Gorupu iako se apsolutno sve može izvesti i gdje su silni milijuni koje su uplatili mirovinci? Koji fond menageri su potpisivali dokapitalizacije Petrokemije? Hoće li im Hanfa oduzeti dozvole?

Institucije, pokrenite se. Odite u Petrokemiju i dajte nam odgovore na gore postavljena pitanja! I to odmah!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

ovdje se treba dogovoriti vrijeme za “okupaciju” Petrokemije, od strana svih dioničara, možda je Skupština prikladan tajming, premijer i Vrdoljak očito ne reagiraju na spaljivanje novca poštenih građana

Bojim se da je potreban mnogo radikalniji pristup od onog koji predlaže kolega Moller. Recimo otvorena objava imena svih aktera koji uzrokuju gubitke u ovoj firmi te raspis nagrade za njihovo privođenje pravdi. Suđenje će se održati pred tribunalom malih dioničara Petrokemije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Zašto jeftino prodajete….
BVPS 72,80


Zašto jeftino prodajete….
BVPS 72,80

Još zanimljiviji podatak je da na ovoj cijeni čitava Petrokemija vrijedi manje od 83 milijuna kuna. Ne ulazeći sada u možebitni kriminal u ovoj firmi, al nek probaju napravit takvu tvornicu za 10 puta veći iznos…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Famozna “zamjenska vrijednost”. Koliko ste novca izgubili radi tih riječi.


Zašto jeftino prodajete….
BVPS 72,80

hmmm..
valjalo bi izracunati koliko tisuća tona željeza/i ostalih metala ima u toj firmi i onda odrediti BVPS.
To je trenutno jedina intriznična vrijednost PTKM-e.

New Report

Close