PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je jedna od crnjih priča ove zemlje, naravno nitko nikad neće za ništa odgovarati
bljak

Postanite Eu-robovi

Da li je još nekome osim Blueman-a zapela za oko bilješka vezano za faktoring i Gorupa? Da nisam vidio ne bi vjerovao

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Znači Petrokemija proda Gorupu robu za 100 milijuna i bude regresni dužnik. Gorup ne plati ništa i odlaze očito u stečaj.

Petrokemija ima 100 milijuna prodane robu koju neće naplatiti i još plaćaju tih 100 milijuna + kamatu faktoringu. Ako uzmemo recimo da je trošak proizvodnje i prodaje te robe 80 milijuna (biti ću dobar) i trošak financiranja 5 milijuna (opet sam dobar) to znači da su na prodaji robe za 100 milijuna ostvarili gubitak od 180-185 milijuna kuna.

I onda još u aktivu i potraživanja stavljaju 100 milijuna koja će uskoro postati obveza zajedno sa kamatom na taj iznos.

Volio bi znati tko potpisuje i odobrava takve dogovore. Ovo je stvarno vrhunac što sam vidio

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Sad moze i privatizacija vecinskog drzavnog udjela.
Vaš link …
Sta su cekali??

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Sad moze i privatizacija vecinskog drzavnog udjela.
Vaš link …
Sta su cekali??

LOL…čekali su da Gorup gibne…sad trebaju platiti nekome da otkupi ovo čudovište koje pali 1000000 kn dnevno (milijon). Ovo je prestrašno. Vrdoljaka, onog klauna Klausa i svu ekipu do srednjeg managementa zadnjih 10 godina u bajbukanu i preko njihove i imovine rodbine/ prijatelja naplata. Ovo naš/ vaš novac pale na dnevnoj bazi.Pa do kada?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

koja sapunica

Kad smo pisali o Gorupu ko mutikaši , govorili ste , da to nije istina…
da sam protiv poduzetnika…da smo zavidni itd,itd—

Pa, povežite ga s HDZ-om…izvozima , reexportima…muljažom s jamstvima…
pa ćete shvatiti, da nije postao milijarder s junicama………..nego s unosnim
poslovim s Petrokemijom,,i da mu se steže omča oko nekih poslova pa je malo
odšetao iz tuzemstva…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Što u praksi uopće znači…regresni dužnik ? nemam pojma..neki dužnik, kojem se nakndano isplaćuje neka obaveza s osnove duga…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Čekam da vječni gospon Klaus malo jače krene u zagovaranje privatizacije. Doduše sad po cijeni cca 5 kn po dionici.

Kad se protivio i on i uprava, blokirali autocestu, preko HSS imali utjecaj da se privatizacija ne izvrši po 500 kn (po dionici)

[emo_palacd]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

dug Gorupa prema Ptkm nije 100 nego 170 mil kuna jer neke fakture nisu knjizene


Znači Petrokemija proda Gorupu robu za 100 milijuna i bude regresni dužnik. Gorup ne plati ništa i odlaze očito u stečaj.

Petrokemija ima 100 milijuna prodane robu koju neće naplatiti i još plaćaju tih 100 milijuna + kamatu faktoringu. Ako uzmemo recimo da je trošak proizvodnje i prodaje te robe 80 milijuna (biti ću dobar) i trošak financiranja 5 milijuna (opet sam dobar) to znači da su na prodaji robe za 100 milijuna ostvarili gubitak od 180-185 milijuna kuna.

I onda još u aktivu i potraživanja stavljaju 100 milijuna koja će uskoro postati obveza zajedno sa kamatom na taj iznos.

Volio bi znati tko potpisuje i odobrava takve dogovore. Ovo je stvarno vrhunac što sam vidio

Meni nije jasno zbog cega PTKM uopce ikome daje robu na odgodjeno placanje. To je gnojivo. Postoji globalno trziste.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ako nakon ovakve farse, vi koji imate veći iznos kapitala u ovoj dionici ne pokrenete istragu i ne istjerate ovo do kraja, onda ima samo jedna riječ koja mi pada na pamet – p..ke ( s oproštenjem ).

Za tako nešto nekada su pravi igrači otišli u Upravu ne najaviviši se prethodno i rješavali to u četiri oka. Nemojte lopinama dati da se izvuku na vašu štetu.

Ovo nije poziv na ništa loše ili protuzakonito, već samo osobni stav autora ovoga posta, čini mi se da se ja koji nisam dioničar više uzrujam od postojećih dioničara, što meni implicira da imam (pre)veliki osjećaj za pravdu i pravednost.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close