PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sta kaze XY, on je najveci ekspert za PTKM?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Sta kaze XY, on je najveci ekspert za PTKM?

najveći je bio na 350, sada je valjda najmanji, dok je on brojao šlepere, oni koji nisu mislili platiti, samo su vozili bez brojanja




@verdi
, ne slažem se sa tobom. Da li je javnost tj. budući umirovljenici upoznati sa ulaganjima naših vrlih fond managera?

lp


naravno da nisu. i ja sam za to da se takve stvari predoče javnosti. ali kako i gdje? i tko bi to napravio? marić ? šuker? htv? opet kome? umirovljenicima koji to ne mogu shvatiti (čast izuzetcima) sve u svemu utopija ali podržavam svaki napor da se narod osvijesti.
[/quote]

Pa treba nešto i poduzeti, ne samo podržavati ! [emo_namigusa]
Jeli nije dovoljno da sam ja dao ideju, neka netko uputi prijedlog na urednike emisije ” Otvoreno ” i da prijedlog. Što više ljudi da takav prijedlog prije će se isti prihvatiti. Pa to će ljudima otvoriti oći i biti će prilika da se kaže da osim lošijih ulaganja koje su karakteristične za mirovinske fondove ( opet ponavljam, osvrćem se na dioničko tržište u HR ), postoje investitori i dionice koje sui mogle i jesu donijele lijepe prinose na ovoj našoj ZSE.

lp

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Još jedan primjer kako su smanjene naše mirovine a razlika nekom otišla u đep..
Nije mi jasno samo kako im nije neugodno primati plaću…ovi u saboru su bar istrenirani da te gledaju u oči i lažu…ovi su pogubili milijarde i nikom ništa..

A BALVANA!!! :) :) :)

Budu fondovi opet ulozili po 10kn, pa nek onda napucaju na 100. Mislim da je sve spremno za novi pocetak petrokemije iz nule, ali u vecinskim privatnim rukama.


Budu fondovi opet ulozili po 10kn, pa nek onda napucaju na 100.

novi dokap će vjerojatno biti po 10 kn, ali sumnjam da će fondovi opet spaliti novac ovdje jer mogli bi jednom krenuti putem sanadera i ekipe!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!





@verdi
, ne slažem se sa tobom. Da li je javnost tj. budući umirovljenici upoznati sa ulaganjima naših vrlih fond managera?

lp


naravno da nisu. i ja sam za to da se takve stvari predoče javnosti. ali kako i gdje? i tko bi to napravio? marić ? šuker? htv? opet kome? umirovljenicima koji to ne mogu shvatiti (čast izuzetcima) sve u svemu utopija ali podržavam svaki napor da se narod osvijesti.
[/quote]

Pa treba nešto i poduzeti, ne samo podržavati ! [emo_namigusa]
Jeli nije dovoljno da sam ja dao ideju, neka netko uputi prijedlog na urednike emisije " Otvoreno " i da prijedlog. Što više ljudi da takav prijedlog prije će se isti prihvatiti. Pa to će ljudima otvoriti oći i biti će prilika da se kaže da osim lošijih ulaganja koje su karakteristične za mirovinske fondove ( opet ponavljam, osvrćem se na dioničko tržište u HR ), postoje investitori i dionice koje sui mogle i jesu donijele lijepe prinose na ovoj našoj ZSE.

lp

lp

[/quote]
treba osnovati inicijativni odbor na forumu, otvoriti temu, i sva sumnjiva ulaganja za koja netko zna, neka se ovdje postavljaju, a novinari neka ispituju, mene bi najviše zanimalo, koliko je uloženog novca OMF u PTKM po 170,00 kn, završilo kod Gorupa, ne bi me začudilo da je odletio do Londona, tamo svi koji imalo drže do sebe imaju stanove, to bi se čak i Milanović morao zapitati, a ima takvih tvrtki koliko hoćeš, zato i jesmo šuplji kao švicarski sir

Kad izlazi izvješće

Vaš link …
viš vraga ovo će se pretvoriti u pravi triler. samo mi nije jasno da vas je ovakav papak pokrao. prva kamera ga snimila na granici, druga na aerodromu i sad se čeka treća gdje će ga i ufatiti. [emo_vrtimise]

who dares, wins


Vaš link …
viš vraga ovo će se pretvoriti u pravi triler. samo mi nije jasno da vas je ovakav papak pokrao. prva kamera ga snimila na granici, druga na aerodromu i sad se čeka treća gdje će ga i ufatiti. [emo_vrtimise]


kažu, bio je dobar kupac i sve plaćao redovito, plaćao njihovom lovom i gomilao dug, samo treba vidjeti od kada vrti njihovih(ili bolje naših, obzirom na dokap)
100 mil. i tko mu je to odobrio, ako mu sindikat sada piše pisma, čudna firma u kojoj upravlja sindikat umjesto uprave ili jedni drugima podmeću, dok je OMF-ova i Hreljinih penzića

Jesu li procurile vijesti o FI, i novim gubicima kad Petrica prema dolje naginje?

@pongy
pa svi znamo da će biti gubitak, pitanje je samo koliki. također svi očekujemo dokap po nižoj cijeni od trenutne na burzi tj. po 10 kn. tako da nije ništa čudno da se cijena spušta prema 10 kn i da ovu cijenu od 18-19 kn na burzi skoro svi koji nisu dioničari PTKM ocjenjuju preskupom tj. prerizičnom za ulaz.

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close