PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije problem što je poslovni.hr objavio članak. Problem je od jučer-
ako su novinari – u očekivanju današnjeg članka – jučer prodavali !
/ radi današnjih vijesti i niže kupnje/ ?
Kakav je promet jučer bio s ovom dionicom ?
Članak je objavljen poslije 22.00 sata …..to znači- da je bio u pripremi- cijeli radni dan 03.02.2015….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


usao ujutro iz pohlepe i jel sam imao vremena…. preznojio se ( b..a..) .. izašao brže bolje… zaradio super u postotku …. al ne hvala više
meni bilo zlo nakon sto kupio po 17,xx …. al ovima sada svaka cast na hrabrosti… skidam kapu ( nije cinično)

najčvršći su uzeli 50% u nekoliko sati, da se razumijemo nisam taj, ali nisam ni daleko, jer sam morao popravljati prosjek, koji se opet kvari , ma neću više ovo kupovati

ISTINA!
Teška manipulacija, mada je ovo JUNK dionica


Nije problem što je poslovni.hr objavio članak. Problem je od jučer-
ako su novinari – u očekivanju današnjeg članka – jučer prodavali !
/ radi današnjih vijesti i niže kupnje/ ?
Kakav je promet jučer bio s ovom dionicom ?
Članak je objavljen poslije 22.00 sata …..to znači- da je bio u pripremi- cijeli radni dan 03.02.2015….?

Dosta je popravljanja prosjeka. Ako propadne nek propadne

aha svi cvrsti su kupili na 16kn, pravi deep value investitori…
sada im sretno da izadu iz te pozicije 🙂

hvala svima na razlici 25% 🙂 p.s. već sam izasao :)))

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Dobra stara vremena kada je dionica bila 350kn.

Cacic, Jutarnji, XY, su govorili da se Rusi tuku za PTKM. Lynx i Big Boss su sirili optimizam na ovoj temi. 🙂

Vidim na blogu nema vise nista o PTKM

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


usao ujutro iz pohlepe i jel sam imao vremena…. preznojio se ( b..a..) .. izašao brže bolje… zaradio super u postotku …. al ne hvala više
meni bilo zlo nakon sto kupio po 17,xx …. al ovima sada svaka cast na hrabrosti… skidam kapu ( nije cinično)

Niti meni nije bilo ugodno, ne pratim PTKM detaljno, štoviše već ju godinu dana nemam niti na gledalici, kupio ovo smeće po 20,9 i 21 kunu xxxx komada jer sam mislio da su novinari krivo objavili vijest o propasti dokapitalizacije,kada sam pročitao obavijest na ZSE.
Kada sam shvatio u ćemu je kvaka tj. da se od ranije znalo da je dokapitalizacija prošla zbog prva 2 kruga ali da u trećem nije upisana niti jedna dionica, malo me stislo. Trebalo je staviti dionicu na gledalicu pa prodati čim prije.
Izašao prosječno na 21,9x, tako da je odlićno završilo, ali bilo mi isto skoro pa zlo, ne toliko zbog mogučnosti gubitka novca, već zbog činjenice da imam smeće u portfelju, o kojem sam pisao da ne vrijedi gubiti energiju, a kamoli kupiti .. a na kraju ja kupio sam .

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A ŠTO ĆEMO SAD? PRIKUP JE OČIGLEDNO PROPAO!

Iz PD…

Ukoliko se u trećem krugu prikupi planiranih 247 milijuna kuna, glavnina tog iznosa, odnosno 177 milijuna kuna, utrošit će se za podmirenje obveza prema dobavljačima plina, a preostalih 70 milijuna kuna namijenjeno je za troškove remonta, koji je započeo u siječnju ove godine.

Što o padu cijene dionie PTKM misli Nenad Bakić..Ima li on uopče još tih dionica?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pošto u trećem krugu niti kunica nije došla trebalo bi brzo nova dokapitalizacija od 400mil. kuna da se ima do uskrsa! Iz plana dokapa trećeg kruga za dug dobavljačima je bilo predviđeno 177mil. kuna dok je remont koštao vjerojatno manje od 70mil.kuna jer je dobar dio odrađen vlastitim znanjem i ljudima. Što se sad ima dalje čekati… treba se brže bolje krenuti u novu dokapitalizaciju. Po kojoj vrijednosti to Vrdoljak zna!!!

Predivno je citati da svi zaradjuju na dionici koja je pala 20% 🙂

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close