PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prezentacija PTKM za investitore
Vaš link …

La vita e bella!

@Mario44: Ili je pronađen investitor ili puno vjerojatnije da nema nikoga pa će država još malo ubaciti unutra, koliko je potrebno da se hladni pogon i radna mjesta sačuvaju do izbora a onda neka se netko drugi bavi s tim.

Prezentacija baš i ne ostavlja mjesta za optimizam, nevjerojatno kakve su to promjene u planovima za tako veliku kompaniju u samo pola godine koliko je prošlo od zadnje prezentacije.

Ne žele kapital a nije im neugodno takve otpremnine uzimati, sve manje mi ih je žao

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ako ovo i krene uzbrdo to će biti na vrlo malom prometu, baš kao i TNPL prije par dana. Većim igračima ostaje jedino da uđu kod dokapa jer je ovde nemoguće skupiti malo veću količinu.

Propao treći krug dokapitalizacije Petrokemije

Potop

nema ovo smisla spasavati brat bratu za modernizaciju postrojenja otpremnine jos bar 600-800 radnika saniranje minusa iz proslih godina treba brat bratu cca 2 miljarde kuna sve ostalo je demagogija

Zna li netko je li g.xy još unutra ?

niti znam a jos me manje briga tko ce sutra ovo kupovati jer kad se samo sjetim koliki postotak drze MF dojde me jeza a oni ce onda o godisnjim prinosima od preko 10 posto

Kao što sam i rekao prije par dana, ništa iznenađujuće..

Dobar tempo imaju ovaj tjedan: hmst, ptkm, a tek je srijeda. Iako je u ovom slučaju velika krivica i na radnicima/sindikatu/lokalnoj zajednici katastrofa je koliko je ova vlada nesposobna, a možda čak i pokvarena. Nekako mi je sumnjivo da je ovo pušteno baš jučer kada se zna da će sav fokus medija biti na jučerašnjoj odluci suda vezano za domovinski rat. Žalosno…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Vidi li netko pozitivne stvari vezano uz propalu dokapitalizaciju?
Zašto propadaju državne kompanije? Zašto se nakon 200+ mil. kuna koje je upumpala država nitko ne odlučuje za dokap? Mislim da ovakvih pitanja ima napretek, a odgovor je samo jedan…
Mislim da u svakom zlu ima nečeg i dobrog, a ovdje je to da pošto država nema više love za spalionicu morati će ponuditi većinski paket ako misli da netko uloži svoj novac, a svoje uhljebe lagano na burzu!

Propao treći krug dokapitalizacije Petrokemije


Potop

ajoj…teška koma…ovdje je izlaz samo stečaj pa da netko kupi cijelu firmu za 1 kn i bar sačuva proizvodnju
smjer dionice sad je samo prema dolje jer nakon svega i ogromnih gubitaka, ova dionica nema što tražiti iznad 10 kn

Ignore: KressoM, delux

Kako ste svi naivni, pa naravo da je trebao propasti 3. krug dokapitalizacije.
Pa sad država konačno ima argumenata da proda većinski 50% +1 dionicu.I nitko nemože ništa zamjeriti sve je išlo prema zakonu!

Ali pazi na proljeće će biti sve rješeno.

nije poziv na prodaju ni kupnju.

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Skola za najbolje fondovske menagere. Kako od milijarde napraviti milijun kuna

New Report

Close