PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo što se događa na ovoj dionici je uistinu nevjerojatno!
U petak oscilacije od 15%, prodaja je gotovo nestala, kupnja je tako-tako, a niotkuda nitko ni riječi.
Dok je sve mirovalo imali smo i previše komentara, a sada danima niti jednog.

Mislio sam da sam vidio sve na ovoj našoj burzi, ali ipak uvijek postoji nešto da te na kraju iznenadi.

izgleda da će ovaj puta država konačno naći financijskog ili strateškog partnera, tj. “treća sreća”
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/vLAbrBqcXJJtEf1bclcBWw==.pdf

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Da, produljenje roka je sigurno dobar znak da pertneri s torbama punim keša stoje u redu pred Klausovom kancelarijom.

Vaš link …[/url]
Bilo bi sasvim uredu, da i cijenjena gospoda iz sindikta, zdušno sa svim svojim osobnim kapitalom, sudjeluju u dokapitalizaciji “SVOJE” kompanije!!!

A ne!?! Ipak su oni specijalizirani za alokaciju(spaljivanje) tuđeg kapitala, a svoj čuvaju!!!

Ne samo da su svojim bahatim postupcima izbili iz đepa državni novac (poreznih obveznika), već i jako velik novac, velikog broja, nas malih dioničara!!!

U današnjm Jutarnjem (tiskano) na str. 20:

PETROKEMIJA U PREGOVORIMA S AGROFERTOM
Zbog razgovora s ulagačima odgođena je odluka o trećem krugu dokapitalizacije

… a interes navodno pokazuju i dvije švicarske kompanije…
Pejnović: “Vjerujem da bi se natječaj mogao raspisati već sljedeći tjedan…”

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

u pon. je cirkus bio na igh, uto. ingra. da li danas gosutuje i u kutini?

who dares, wins


U današnjm Jutarnjem (tiskano) na str. 20:

PETROKEMIJA U PREGOVORIMA S AGROFERTOM
Zbog razgovora s ulagačima odgođena je odluka o trećem krugu dokapitalizacije

… a interes navodno pokazuju i dvije švicarske kompanije…
Pejnović: "Vjerujem da bi se natječaj mogao raspisati već sljedeći tjedan…"


jel’ to Jutarnji zamijenio Novi list, kao službeno glasilo ZSE, vjerujem da u ovom trenutku u svijetu ima 1000000000000000000000000 pregovora i razgovora i da se to odvija svaki dan, ali dobro, uvijek ima “čitača” , a što se sve više umjetnih gnojiva kupuje u Vukovaru, ma to nije bitno, bitno je što pišu novine


u pon. je cirkus bio na igh, uto. ingra. da li danas gosutuje i u kutini?

ne trebaju njima gosti, oni već to jesu sami po sebi, sindiklaus(n)i, Uprava, Nadzorni, dobro, gostuje im Vlada povremeno iz Zagreba sa svojim nečarobnim prosjačkim štapićem, po mojoj slobodnoj procjeni, najspremniji su za goste iz Uskoka, demanti su dobro došli

S ovom dionicom sam se odavno oprostio i nema ulaska dok netko stvarno to ne kupi, ali nadam se da je već svima u Vladi došlo do glave i da je ovaj puta nešto ozbiljno u pitanju. Pogotovo kada se vidi da je već i za HMST raspisan novi natječaj, u rekordnom roku valjda.

Rađe ću platiti više ali ne preuzimati rizik spaljivanja novaca na mjesečnoj bazi, tj. ekvivalent razbijanja jedne hotelske svaki dan

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

http://naslovnica.info/biznis/1295155/spa_avanje_petrokemije_dr_ava_zalo_ila_svoje_dionice_ht_a_vrijedne_460_milijuna_kuna

slijedi nam precesija

http://zse.hr/default.aspx?id=53438
Uprava Petrokemije nema saznanja niti je u posjedu materijalnih činjenica o gore navedenim procesima osim natpisa koji izlaze u novinama i koji su javno dostupni.

Izgleda da Uprava nema pojma što radi Vlada ili Duudi i obratno.


http://naslovnica.info/biznis/1295155/spa_avanje_petrokemije_dr_ava_zalo_ila_svoje_dionice_ht_a_vrijedne_460_milijuna_kuna

Ovo već postaje smiješno! Država teško više i kod banaka dobiva kredite.
Založiš 460 milijuna da bi dobio 250 uz paprenu kamatu. Dogorilo je do prstiju!

New Report

Close