PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uvijek postoji i druga strana priče – što su veću gubici, država će morati kupiti (spominje se čak i uz pomoć banaka) dionicu po višoj cijeni (da lakše pokrije gubitke), tako da će igara raznih i skakanja vrijednosti dionice(i u + i u -) ovdje biti još …

Gubitak za 6 mj. 60-tak miliona kuna veći nego godišnji trošak zaposlenih. Kao što sam već jednom naveo, bolje da su tih 300 mil. kubika plina što su spalili prodali nagdje van, isplaćivali ljudima plaće i zatvorili tvrtku, više bi se isplatilo nego upucavati ovoliku paru u gubitaša. Obrovac na Moslavački način.

Ima i nasa drzavica neke savjetnike i konzultante. Planira se uloziti 1,6 milijardi kuna do 2018.


Gubitak za 6 mj. 60-tak miliona kuna veći nego godišnji trošak zaposlenih. Kao što sam već jednom naveo, bolje da su tih 300 mil. kubika plina što su spalili prodali nagdje van, isplaćivali ljudima plaće i zatvorili tvrtku, više bi se isplatilo nego upucavati ovoliku paru u gubitaša. Obrovac na Moslavački način.

ovo nema veze sa zdravom pameću ,što rade.

Ito još strategija vlade.


Ima i nasa drzavica neke savjetnike i konzultante. Planira se uloziti 1,6 milijardi kuna do 2018.

tko planira? ova vlada? [emo_smijeh][emo_zloban][emo_smijeh]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

A koja druga vlada nego ova. A Nisam cuo ni da se oporba protivi spasu DDJH i PTKM. Pricekajmo treci upisni krug. Mozda je ovo bagatela sve po 30 za nekog veceg igraca.

ovdje imate objašnjenjo zašto je ova dokapitalizacija dobra.
ne da mi se prepisivati sve, ali otprilike radi se o kogeneracijskom postrojenju, sve je lijepo objašnjeno, koliko i zašto, treba sve pročitati, naročito komentare:

http://trzistakapitala.wordpress.com/2012/04/05/petrokemija-i-dalje-na-meti-razotkrivamo/

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


ovdje imate objašnjenjo zašto je ova dokapitalizacija dobra.
ne da mi se prepisivati sve, ali otprilike radi se o kogeneracijskom postrojenju, sve je lijepo objašnjeno, koliko i zašto, treba sve pročitati, naročito komentare:

http://trzistakapitala.wordpress.com/2012/04/05/petrokemija-i-dalje-na-meti-razotkrivamo/


Koliko vidim u ovom slučaju je Poslovni bio u pravu što je upozoravao da je Petrokemija jedan veliki balon. Aj da i oni nešto pogode!

Unuk prvog saudijskog kralja, princ Alwaleed bin Talal bin Abdulaziz al-Saud, maloprije u Dnevniku HTVa: zanimaju nas ulaganja u petrokemiju …

ma jasno, to i Rusi i Kinezi čekaju,Amerikanci, Norvežani, a i Saudijci.
Putin Traži Kutinskog Mastodonta.
mozda Obama i Rusi zarate zbog Petrice!

…a sad za ozbiljno:

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/345783/Hrvatski-turizam-ima-potencijal-koji-trazimo.html

‘Uvijek pratimo u što bismo mogli investirati. Jer, kao što znate, ulažemo u 13 područja – od telekomunikacija, interneta, društvenih mreža, bankarstva, hotelijerstva, medija i ostalog. Uvijek tražimo priliku u bilo kojoj zemlji, a ono što vidim u Hrvatskoj je da je turistički sektor iznimno važan i da se razvija. Koliko znam, prihod od turizma prošle godine iznosio je oko 6 milijardi eura, imali ste oko 10 milijuna posjetitelja. Tu ima potencijala koji mi tražimo’, rekao je princ.

Petrica će ostati NAŠA, a nadam se da ćemo se uskoro riješiti sitnih i krupnijih špekulanata i da će radnici moći neometano raditi u NAŠOJ Petrici.
sve zahvaljujući jedinom i neponovljivom Željku, trebala bi mu Kutina dati ulicu za života još, koliko je valja svim radnicima i žiteljima!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Ili pak ne? Link

gandalf
Tebi smetaju dioničari, a oni su i u svim drugim dioničkim firmama. Po tebi su špekulanti krivi što se preko 20 godina nije ulagalo u firmu i što će sada država opet morati ulupati milijarde da ne bi došlo do stečaja. Mogla je država dobiti lijepe novce za svojih 25%. a sada će bez njih ostati. Gdje ti je sada Klaus? Vrdoljak mu je rekao da zašuti i zato ga nema ni za lijek.

New Report

Close