PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa zar mislite da Vlada bez razloga prodaje KOEI?

@lebowski
postavili ste pitanje – mislim da Vlada bez razloga prodaje Končar, točka.

@Lula

niti dućan mješovite robe ne možeš napraviti bili gdje a kamoli podzemno skladište plina, osim toga Okoli su 30-ak km od Kutine.Predstavnici P.S.P. -a su nudili skladišne kapacitete Petrokemiji ali to njih nije zanimalo! Janafove investicije su nerazumno trošenje novaca građana R.H. kako bi se pokazalo da se nešto radi, sličan scenarij imate u drugim državnim poduzećima-Plinacro je gradio upravne zgrade u Ivaniću i Kutini koje samo stvaraju dodatne troškove i stoje neiskorištene, P.S.P. ulaže u zgrade (20godina slušam priču o drugom skladištu, koje samo što nije čak je i lokacija odabrana-ništa se nije napravilo, čak ni Grubišno Polje koje je smiješna stvar nije se pomaklo sa mjesta) )i administraciju, HEP, Hrvatske šume…
Da je ova Vlada htjela pomoći Petrokemiji mogla joj je “namjestiti” plin iz Okola koji su opljačkali Prirodnom plinu (INA), a što bi se moglo vratiti kao bumerang već ove zime!!!

Mislim da ova “rješenja” koja nudi uprava Petrokemije nisu dugoročna tj. da će samo produžiti agoniju za 2-5 godina!

Upisano 434 733 dionica od mogucih 16 666 666, odnosno skupljeno svega 13 milijuna kuna novog kapitala (toliko ga oni izgube u 2 tjedna)… spektakularna potraznja za ovom dionicom, a pad na burzi samo 10%

Inace nije mi jasno tko tu jos sanja ruse, USA to nikad nece dopustiti, a HR je obican mali uvlakac i poslusnik USA. Zar ne vidite da se sve radi kako bi se rusija sto vise demonizirala i izolirala od Europe, nema sanse da im s edopuste ikakava sirenja po EU. A i sami rusi trenutno imaju puno vece brige od toga da uopce pocnu razmisljati o kupnji nekakvog gubitasa.

...

Užas.
Gotov je za nepovjerovati da je cijena tu gdje je.

Uvjeren sam da će država predati ponudu za dokapitalizaciju od 30 kuna, pa će tako svi dokapitalizirati po 30. Vidimo da interesa nažalost nema.

Visokorizična dionica.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

U prva dva kruga mogu sudjelovati samo postojeci dionicari. Nakon toga u 3 krugu mogu sudjelovati svi. U tom zavrsnom krugu ce sve ici po 1kn

bez jeftinog plina nema tu perspektive i konkurentnosti

Ovo je samo dokaz da nitko živ više ne vjeruje ovoj vladi i tim njihovim pričama. Ok, cijena plina je manja, ali da ovo vodi ekipa kojoj je stalo do te Petrokemije, npr. neki domaći tim iz tvornice, koji je tamo poniklao i kaže: ok stanje je takvo, propadamo zbog toga i toga i moram to preokrenuti, jasno i glasno. Ovako, to vode politički odabrani kadrovi kojima se j… živo kako će priča završiti. Dan po dan, gubici se gomilaju, plaće za sada idu i tako do izbora. U spašavanje će sp…. naše novce, jer sve to mi plaćamo, a poslje, a nije ni bitno, izbore će i tako izgubiti…..


Ovo je samo dokaz da nitko živ više ne vjeruje ovoj vladi i tim njihovim pričama.

kak ne? pa hns je poznat kao rasadnik vrhunskih kadrova pa sam ja siguran da ce ministar gospodarstva instalirat iznimno sposobne strucnjake iz svoje stranke (ajde, ne bas sposobne kao on jer to je ipak nemoguce) i ima da proceveta cvece u to preduzece [emo_palacg]

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Q3z2HjR6K0kacid9zbo5Ug==.pdf
jel vas strah rezultata i jel prvi krug bio samo iskazivanje interesa ili postoji cijena ?

vid'la žaba...

Ovo netko namjerno uništava da bi netko kupio za par kuna…

Ovdje je potrebna samo jedna dobra metla da rastjera lopove i neradnike ili da ju uzme jedna respektabila strana firma, našima ne vjerujem ni malo….

… čini se da postoji opće uvjerenje da je aktualna cijena od oko 40-50 kuna OK svima…


… čini se da postoji opće uvjerenje da je aktualna cijena od oko 40-50 kuna OK svima…

ma kakvi, to je samo tvoj krivi zaključak

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close