PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

amer
ne misliš valjda ozbiljno da je gazprom zainteresiran za petricu!!??

Randopph…situacija je takova da su iduće godine izbori a to mi je glavni pokretač dokapa,privatizacija uglavnom povećane aktivnosti vlade i određenih “milodara”narodu…vlada je vjerojatno više sklona amerima međutim Gazprom može ući u inu na “mala vrata”preko molovih dionica a vrlo dobro znamo da predsjednik Mađarske vlade Orban nije poslušni pijun EU te da svoje odluke donosi nauštrb unije.Ulaskom u inu logično i sinergijski mi je da postanu i strateški partner u petrici.Tako ja gledam na mogući razvoj situacije a i burza bi poprilično pozitivno oživjela…

Možda. A možda će i do stotke? Nije se još rodio taj koji bi to sa sigurnošću mogao znati.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

tko je gurač?


tko je gurač?

Tko god da je izgleda da je ogladnio[emo_smijesak]……ili mu ponestalo kinte!? Nisu ni gurači što su nekad bili….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Randopph…situacija je takova da su iduće godine izbori a to mi je glavni pokretač dokapa,privatizacija uglavnom povećane aktivnosti vlade i određenih "milodara"narodu…vlada je vjerojatno više sklona amerima međutim Gazprom može ući u inu na "mala vrata"preko molovih dionica a vrlo dobro znamo da predsjednik Mađarske vlade Orban nije poslušni pijun EU te da svoje odluke donosi nauštrb unije.Ulaskom u inu logično i sinergijski mi je da postanu i strateški partner u petrici.Tako ja gledam na mogući razvoj situacije a i burza bi poprilično pozitivno oživjela…

Gdje je tu sinergija za Gazprom?
Znate li jel ima Gazprom u svom vlasnistvu tvornice za proizvodnju gnojiva?
I na temelju cega zakljucujete da su Norvezani (Yara) i Rusi uopce zainteresirani za Petrokemiju, ne sjecam se da su potvrdili interes koji se zazivao na forumu i blogu?

Izneseni tekstovi nisu nagovor na prodaju ili kupnju dionica

Oko podne stojim na željezničkom putnome prijelazu na pruzi Vinkovci – Zagreb. Prolazi teretni vlak sa cisternama vjerovatno nafta – benzin. Na prvih četiri, pet vagona oznake INA, a na ostalima GASPROM NJEFT i NIS – naftna industrija srbije . Kompozicija od 30-tak vagona ne znam gdje ide da li vozi ili odvozi, ali izgleda kao da je suradnja i vlakić već krenuo, uostalom kao i ovdje. Samo da opet ne bude neki ludi vozač, prometnik ili stojovođa. 🙂 !!!!???????

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Na zalost nije suradnja već rafinerija u Bosanskom Brodu….


Na zalost nije suradnja već rafinerija u Bosanskom Brodu….

a inini vagoni prvi do lokomotive 5-6 ,jel i oni idu u b.brod, a ne u sisak ili rijeku ???? 🙂

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

OBAVIJEST JAVNOSTI O REZULTATU UPISA NOVIH DIONICA U I. KRUGU UPOSTUPKU POVEĆANJA TEMELJNOG KAPITALA DRUŠTVA PETROKEMIJA, d.d.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/3cbEsRT9KZQsZUw7eJHmPg==.pdf

A cijena?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

čim ide i drugi krug, nije baš bio neki interes za upis [emo_vrtimise]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

OBAVIJEST JAVNOSTI O REZULTATU UPISA NOVIH DIONICA U I. KRUGU UPOSTUPKU POVEĆANJA TEMELJNOG KAPITALA DRUŠTVA PETROKEMIJA, d.d.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/3cbEsRT9KZQsZUw7eJHmPg==.pdf

A cijena?

Pusti cijenu, vidiš da je brutalna potražnja za dijonicom. Oko 2,5 % od maksimuma upisano. Spektakl.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close