PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zato što se ne čitaju protuprijedlozi…

Ljudi su se zakacili na prvotni prijedlog dokapitalizacije od 90kn po dionici koji je predlozila Uprava i Nadzorni odbor.

Drzava je dala svoj protuprijedlog od 30 kuna po dionici i taj je protuprijedlog danas usvojen sa 96.6% glasova za.

Stranica 17 i 18 dokumenta…

Tako da je nominala ipak 30…

A sad lijepo na 25 kak je red[emo_smijeh] Što vam bi??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Nigdje se više ne spominje nominala 30kn![emo_smijeh]

Piše na 21. str

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ljudi su se zakacili na prvotni prijedlog dokapitalizacije od 90kn po dionici koji je predlozila Uprava i Nadzorni odbor.

Drzava je dala svoj protuprijedlog od 30 kuna po dionici i taj je protuprijedlog danas usvojen sa 96.6% glasova za.

Stranica 17 i 18 dokumenta…

Tako da je nominala ipak 30…

pa ljudima se više sviđa taj prijedlog

što sad?[emo_smijeh]

[b]black magic[/b]

koji traktat od izvješća

za pročitat cijelo treba barem pol sata

Pa neka netko kaže da se ne isplati uplatiti tečaj brzog čitanja.
Brzo ušao,do deblokade pročitao do kraja i istrčao koliko su me noge nosile. Uzeo čistog 10% ali se malo naživcirao. Očito se ekipa našla malo zabaviti sa špekulantima.

Što bi moj stari rekao “S kim ja navigam…. “. Ulažete svoje novce a nemate volje pročitati 21str. teksta…. Ispast cu smrad ali ko god je ispušio na danas na ovoj objavi to je i zaslužio i nek se što prije ostavi burze i dionica.

Ti pretpostavljam stojiš opet na bidu??

A BALVANA!!! :) :) :)

uprava i NO predlagali nominalu 90 kn. na glavnoj skupštini većina – čitaj država i ostali iz prvih 10 reki nominala 30 kn, ali uz konstataciju da će tržite odrediti vrijednost dionice u rasponu od 30 do 100 kn s obzirom na program restruktuiranja. Zanimljivo imamo puno priloga sa glavne skupštine, a onaj prilog koji fali kako se firma treba restruktuirati da ljudi znaju odrediti tržišnu cijenu dionice. Ako se smanji cijena plina, ode 500-600 radnika možda će se doći do cijene i prijedloga NO i uprave od 90 kn i cijene većine sa glavne skupštine? A dotle šššššššišanje kao kod luke modrića iliti nije šija , nego vrat.???????

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Ako je netko i nakon svega što je doživio na ovoj dionici i danas nasjeo na ove “litanije” od teksta, onda skidam kapu ovim što su Vas ošišali.
Pa ljudi ako ovdje prođe i dokapitalizacija po 30 kuna to je samo za one koji ulažu preko 100 tis. Eura. Pa tko normalan tu može uložiti i kunu više osim države (jer nije normalna) i naravno mirovinaca (naše pare a njihove). Ovdje nema ama baš nikakvih garancija niti naznaka da će se poslovanje popraviti i nakon dokapitalizacije. Tko će kupovati tu silu skupog gnojiva, možda “devastirana i osiromašena” Slavonija. Mogu đubrit njive i lešinama i stajskim gnojivom i muljom što je ostao poslije Save. Petrokemija je “živi mrtvac”!

Imam jako sitno petrokemije čisto radi praćenja…ali tvoj altruizam i dobronamjerni savjeti su za svaku pohvalu…a nikad ti nedosadi i nemaš dionicu…
Jeli radiš? ili ti je samo dosadno..

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close