PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I gdje su sad svi ti silni medvjedi? Nadao sam se barem još nešto uloviti ispod 175.

ma teško kolega, i ja sam se nadao..al nitko više nije toliko lud..pa ipak je ovo najjeftinija dionica s istodobno najvećim prostorom za rast..

Tresla se brda a rodio se miš, još jedan dokaz kako je ova dionica kontrolirana.
Na kraju imamo povoljnu vijest da plin neće poskupiti 40% nego 20, kada se to i službeno potvrdi, trebalo bi se pozitivno odraziti na cijenu [smiley2]

Kada je danas konferencija za novinare, jel već poćela?

. Za razliku od HEP-a, koji s Inom vodi prilično diskretne pregovore, uprava Petrokemije znatno je jače pritisnula državu koja joj je ponovno 67-postotni vlasnik da pomogne u dogovorima s Inom. Očekuje se da će se na današnj…

Da li je ovo informacija sa Skupštine, naglasak je 67% vlasnik je država ? Netko zna da se to već blagoslovilo i ne samo to, a tko je to, to je 15. pitanje u Tarikovoj emisiji.

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

receno je da ce Ptkm dobiti “samo” 20% visu cijenu, zar nije

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


. Za razliku od HEP-a, koji s Inom vodi prilično diskretne pregovore, uprava Petrokemije znatno je jače pritisnula državu koja joj je ponovno 67-postotni vlasnik da pomogne u dogovorima s Inom. Očekuje se da će se na današnj… Da li je ovo informacija sa Skupštine, naglasak je 67% vlasnik je država ? Netko zna da se to već blagoslovilo i ne samo to, a tko je to, to je 15. pitanje u Tarikovoj emisiji.

moram priznati da je i mene zagolicao taj dio teksta….

Scio me nihil scire


. Za razliku od HEP-a, koji s Inom vodi prilično diskretne pregovore, uprava Petrokemije znatno je jače pritisnula državu koja joj je ponovno 67-postotni vlasnik da pomogne u dogovorima s Inom. Očekuje se da će se na današnj… Da li je ovo informacija sa Skupštine, naglasak je 67% vlasnik je država ? Netko zna da se to već blagoslovilo i ne samo to, a tko je to, to je 15. pitanje u Tarikovoj emisiji.

Pa sigurno da je to Skupština odobrila, to je bilo na dnevnom redu i nije bilo razloga da se to ne dogodi.
Vjerojatno je sve prošlo glatko.

11.12.2006 Mirela Klanac

VLADA I INA POSTIGLE DOGOVOR O ….
Nova metodologija neće značiti i povećanje cijena za tarifne kupce i kućanstva
…uprava Petrokemije znatno je jače pritisnula državu koja joj je ponovno 67-postotni vlasnik ….
Zanimljivo … netko već zna zaključke skupštine! Netko trči pred rudo ! Neće valjda nastradat kao ovi novinari glede “našeg” predsjednika ! Nije on kriv, nego oni što su objavili ono što je rekao !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

jel gotova ta konf. za novinare??? neće opet valjda silenzio stampa..[smiley5]

Procurila vijest da je havarija ipak malo večih razmjera nego što je objavljeno u Vijestima.
Nastavak proizvodnje tek u drugoj polovici veljače 2007.

2 mjeseca će prekinuti proizvodnju? Jeste sigurni kolega za ovu informaciju?

pa onda je trebalo izgoriti pola tvornice!

New Report

Close