PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da mnogi dioničari petrokemije seru brabonjke nakon svega sto se izdogađalo na ovoj dionici!;)

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

da, baš je vrdoljak jedini krivac! dajte molim vas! pogledajte malo dalje unatrag pa će vam biti jasno.

recite mi kakva je koncentracija dionica(ra)PTKM[emo_smijeh]

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]


Vrdoljak je u 2,5 godine mandata uništio gospodarstvo koje su stvarale 2,5 generacije, njemu vjerujete?

nikome iz SDP/HNS vlade ne vjerujem ništa kad se radi o općoj dobrobiti, ali kad se radi o opstanku na vlasti pred nove izbore, onda da…jer da uz do sada propale tvrtke propadne i velika PTKM, onda bi SDP/HNS na idućim izborima doživjeli katastrofalan poraz! njima jednostavno treba bilo kakav uspjeh, spašavanje takvih tvrtki i sl. da bi mogli imati nešto čime će ići u izbornu kampanju, njih ne zanima koliko će to koštati jer tako i tako oni to ne plaćaju iz svog džepa!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

nova nominala 90 kn
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/5Uqb74YZwkRNRgnUE6B6UQ==.pdf

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Pod točkom 17. piše da se nominalni iznos dionice Društva od 170kn smanjuje za iznos od 140kn na iznos od 30kn.

na stranici 4 piše 90 kuna[emo_naivan]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Niste pročitali do kraja…dokument je dugačak…str.21.
Ukupni broj ponuđenih dionica 16.666.666, nominalne vrijednosti 30 kn.

A, sada što će biti…samo “ekipa” iz Vlade zna…

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Nigdje se više ne spominje nominala 30kn![emo_smijeh]

pongy
Pročitaj dalje od 4 stranice.

za pogubiti pare dušu dalo 🙂

Može mi netko od pismenih objasniti zašto rast cijene danas?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close