PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


siguran si? na burzi ništa nije sigurno, pogotovo kad je određen ovako veliki raspon cijene (30-100 kn). ja npr. očekujem cijenu dokapa oko 50 kn

Naravno da na burzi ništa nije sigurno…Činjenica je da u ovom dokap država traži nekoga sa kapitalom jer svog su spalili a drugog nemaju. Napravit ce politički pritisak na MF da ulože lovu, ali nemogo ni njima do beskonačnosti zavrtati jaja. Jedino pozitivno što MF mogu izboriti je što veći vlasnički dio nakon dokapa a to je na način da cijena ide na onih min.30kn. Pa oni tjeraju MF da ulože novce u firmu koja je u stanju spaliti 30% kapitala u god. dana nemogu im još i uvjete postavljati po kojoj će cijeni ulaziti. Vi kolega ako ste sigurni u 50kn kupite sada, ja sam siguran u 30kn pa cu kupiti ako dođe.

druka se na forumu za gore i dolje,ali nema efekta, trgovanje je zamrlo i cijena stoji na 40 kn

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

dobre vijesti za PTKM:

Vlada i mirovinski fondovi ići će u dokapitalizaciju i restrukturiranja Petrokemije

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

spalionica se pali

HaoRen, 22.05.2014. u 18:34
Vlada je danas dala suglasnost Agenciji za osiguranje radničkih potraživanja u slučaju stečaja poslodavca za sklapanje ugovora o ustupanju potraživanja s trgovačkim lancem Pevec radi ispunjenja dijela potraživanja Agencije od 5,9 milijuna kuna.

Jesam li ja ovo dobro shvatio ? Ako jesam onda oni sami sumnjaju u mogucnost dokapa i spasa PTKM, te ponovno iz proracuna daju novac za radnicke otpremnine u slucaju stecaja PTKM?

...

krivo si shvatio, to se odnosi na pevec, ne na PTKM, ali je sve natrpano u isti članak

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Gdje su Rusi, a gdje Skandinavci? Al ajde, moglo se zaradit ako nisi slijepo i fanatično vjerovao u dionicu. Sljepoća i fanatizam nikad nevalja. Praktičnost i neposredna korist uvijek mora biti u fokusu biznisa i jedina nit vodilja.
Enihou doće i Rusi i Skandinavci ove godine na more…

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


druka se na forumu za gore i dolje,ali nema efekta, trgovanje je zamrlo i cijena stoji na 40 kn

sto nije nedavno tako stajala na 60?

free flow information

Moje mišljenje, namjerno je destabilizirana cijena dionice smanjenjem temeljnog kapitala na 30 umjesto najavljenih 90. Po tome, mogli su staviti i na jednu kunu. Osobno, neću uložiti u ovu firmu niti jednu kunu više, što je unutra unutra je, pa što bude.

zanimljivo kako se sve manje prodaje sad kad je na kupnji iznad 40 kn preko 2.500 dionica

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


dobre vijesti za PTKM:

Vlada i mirovinski fondovi ići će u dokapitalizaciju i restrukturiranja Petrokemije



Vrdoljak je u 2,5 godine mandata uništio gospodarstvo koje su stvarale 2,5 generacije, njemu vjerujete?

Fini plan sprovodi Vrdoljak i DUUDI pa što bi stavio nominalu dionice 90 kn kad može na ovaj pokvareni način smanjiti vrijednost imateljima dionice i za određenih 500 milijuna kuna u dokapitalizaciji kupiti veči broj dionica i na taj način enormno povečati udjel u vlasništvu na štetu manjinskih dioničara. Ostalo im je samo da se dogovore koliko posto dionica ide mirovinskim fondovima a koliko državi čista prevara malih,samo još neznam dali je to potpuno zakonito jer se ovakvom odlukom direktno zavlači ruka u đep malih.
Štetni ugovor sa INOM za koji su oni odgovorni kao večinski vlasnici PTKM sada koriste kao obrazloženje da su primorani na neke poteze međutim izgleda da je ovo neko dobro isplanirao.

New Report

Close