PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@stmandrilo
da, sad se pobiru dionice ovima koji su ih imali pod marginom (margin call)…i koliko vidim za sada ih dobro čiste, preko 5.500 komada

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Ma opet vas “trzaju” da se dodatno istresu po vama. Ovdje je 30 kuna plafon svih plafona u narednim mjesecima.



Ljudi, vi se zabavljate brojem dionica i bookom, umjesto da se pozabavite budućim poslovanjem.

1) Koliko će PTKM gubitaka tući po kvartalu i do kad?

2) Dokap je za pokrivanje gubitka, gdje je dokap za neophodne i neodgodive investicije?

3) Konzultanti su napravili plan restrukturiranja, kako se on provodi, odnosno što se to čeka da se uope pročne provoditi?


Ja sam bio uvjeren da se neće dopustiti stečaj Diokija,kad ono:
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=15&ved=0CD8QFjAEOAo&url=http%3A%2F%2Fwww.energetika-net.com%2Fvijesti%2Fplin%2Fdioki-i-ina-bez-sporazuma-o-dugu-za-plin-12001&ei=j-l7U4ObNeaj0QWW64DABA&usg=AFQjCNG3ejxaKN6AKFVJ-C42TxtdSRtmGA&bvm=bv.67229260,d.bGE&cad=rja
Vidi li se poveznica? Neće odmah biti gotovo ima vremena,ali kako nabaviti jeftin plin, vidim da je i na Diokiju navodno vlada posredovala
[/quote]

Da, glavni je problem gubljenja vremena i još nečega.

Kad sam vidio da na Diokiju opet prodaju fraze, napravio sam i poslovni plan, kako da se Dioki izvuče iz blata.

Normalno, ja nemam love kao g. Čermak.

Ponudio sam pamet, znanje i svojih milju eura koju imam u svim nekretninama.

nažalost PBZ nije bio zainteresiran.

Možda i bolje, kaj se mene tiče.
Bacio bi još veću lovu, a očito nikome nije u interesu da u Hrvatskoj nekaj uspije.

Ali postoji velika žal za proizvodnjom i onim što se na Krku moglo izgraditi.

Održivi razvoj u najboljem pogledu…

Ali vratimo se ptkm.

Da li su napokon angažirani stručnjaci koji mogu pokrenuti profit u PTKM?

Ili su i dalje ovi, nazvati ću ih šminkerima.

Lp

[b]black magic[/b]

vidim da je i ovo dionica samo za istinske analitičare i stručnjake. one koji su kupovali po 200 kuna ali koji nisu očekivali zaradu odmah, već polako postepeno kao investitori a ne špekulanti. doći će to sve na svoje. ove manje oscilacije cijene do 70% više -manje ne trebaju zabrinjavati jer je bitna cijena na dulje razdoblje. zato se niti Bakič ne brine jer nije špekulant kao neki ovdje, nego stručnjak za dionice i investitor

… ma važno je da u Odluci glavne skupštine da Predlagatelj smatra da je potrebno radi uvođenja jednakopravnosti svih dioničara Društva, te zbog kvalitetnijeg i transparentnijeg korporativnog upravljanja Društvom omogućiti da se svi članovi Nadzornog odbora, osim onog imenovanog od strane Radničkog vijeća, biraju na Glavnoj skupštini Društva. Radi navedenog potrebno je i smanjiti broj članova Nadzornog odbora s 9 na 7.
Tako je radnici će imenovati gospodina mrzitelja kapitala u NO, a onda će ti isti radnici za svoje otpremine dobiti 130.000,00 kn kojima mogu kupiti lijepi broj dionica po današnjim cijenama cca 3000 komada i od radnika postati vlasnici i kapitalisti pa će i njih zamrziti jedan od ljudi koji je naj odgovorniji za stanje i poslovanje ove tvornice. Ministre Vrludak svaka vam je mistu… čestitam… samo naprijed,vidim da nije bilo gužve na povjerenstvu za suzbijanje korupcije pa bi gospodin Klaus bio baš prikladna osoba da popuni prekapacitirane osobe i pravnike iz ministarstva gospode arstva.

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Al Vas kite još od vremena kako je Barcelona branila ulog na 130 kuna pa na kraju prodala i glavne i rezervne igrače![emo_smijeh]

@banana
ma samo nek nas kite na 3x kuna, bitno da nas nisu nakitili na 3xx kuna kao neke [emo_smijeh]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Ne gurajte se bit će DIONICA za sve po 30.


Ne gurajte se bit će DIONICA za sve po 30.

Ne guramo se strpljivo čekamo na 15 kuna.[emo_namigusa]


Cisto onako informativno, misli li jos netko osim mene da bi se doticnog gospodina mozda moglo i tuziti? Jer ipak su njegovi tekstovi bili poprilicno direktno drukanje, nisam bas siguran da ga disclaimeri u obliku "ovo nije savjet" ispred teksta tipa "ali ptkm je najbolja prilika koju je svijet ikad vidio" mogu spasiti. Sadrzaj je tu bitniji od same forme.

Ne bi mi to ni palo na pamet da se on osobno nije bio prijetio tuzbama svemu i svakomu, ovako bi to mogao biti bas onako jedan prikladan epilog.

A mozda sad i mene tuzi jer sam rekao da bi ga se moglo tuziti? Eh, da sam bar njegov odvjetnik, taj sigurno ima posla ko u prici…

apsolutno da!

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!


Ne gurajte se bit će DIONICA za sve po 30.

… ne bit će svepo 10,00 kuna, a onda će se kao spasitelj kao i kod PIK-a Vrbovec, Belja… pojaviti Agrokor i kupiti tvornicu da bi ostala u HR rukama… a možda ga netko i preduhitri…

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !



Cisto onako informativno, misli li jos netko osim mene da bi se doticnog gospodina mozda moglo i tuziti? Jer ipak su njegovi tekstovi bili poprilicno direktno drukanje, nisam bas siguran da ga disclaimeri u obliku "ovo nije savjet" ispred teksta tipa "ali ptkm je najbolja prilika koju je svijet ikad vidio" mogu spasiti. Sadrzaj je tu bitniji od same forme.

Ne bi mi to ni palo na pamet da se on osobno nije bio prijetio tuzbama svemu i svakomu, ovako bi to mogao biti bas onako jedan prikladan epilog.

A mozda sad i mene tuzi jer sam rekao da bi ga se moglo tuziti? Eh, da sam bar njegov odvjetnik, taj sigurno ima posla ko u prici…

apsolutno da!

[/quote]

Vi biste tužili onog tko je pop… skupa s vama, a ne biste tužili onog tko je kriv za to što ste pop…!?

New Report

Close