PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“E-kupi: svake dionice koje možeš imati ispod sto kuna su dobre dionice, ako ne zato što je dobra firma, nego onda zato što ih možeš puno kupovati za malo novaca”

Velika je konkurencija na ovom forumu po tom pitanju ali ovo bi trebalo uvrstiti u antologiju lupetanja i blamaze…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


svake dionice koje možeš imati ispod sto kuna su dobre dionice, ako ne zato što je dobra firma, nego onda zato što ih možeš puno kupovati za malo novaca i dolazi mi ideja da postanem i ja petrokemičar sa nekoliko novaca i da onda imam diončarski dio sa isti ovim švedskim fondom koji ima najajače ulaganje za cijeli svijet

Genijalno !


Primjetih da mnoge irtiran pa neću dugo, ja sam long PTKM. Norveški Državni fond kupovao je po 190 kn dionicu PTKM i to je činjenica. Valjda je i moj ulaz ispod 100 kn po dionici OK. Ovo nije poziv na kupnju.[emo_namigusa]

U portfelju Norveskog fonda ptkm predstavlja manje od 0.01%.
Nece ju prodat nikad, drze ju iskljucivo dugorocno radi diverzififkacije portfelja… njima nije problem imat PTKM “under water” 65% vrijednosti par godina…ali bas i neznam za druge…

Koliko miliona je taj samo 0.01%??? 10, 20 , 100 miliona??
Je li ono taj fond ima 500 milijardi USD vrijednosti ulaganja??
Ako su oni plaćali prošlu godinu po 190 Kn mislin da je skroz OK kupovat po 50-100.
Vratit će se Petrica di joj je mjesto, a za kraj da posolim, jer vidim da iritiram neke drukere za dolje, mogla bi ona uskoro i na ALL TIME HIGH.[emo_namigusa]
Nemojte reći da vam nisam piso, ako admin ne izbriše kao druk.

Naravno da imam PtKM.[emo_namigusa]

"E-kupi: svake dionice koje možeš imati ispod sto kuna su dobre dionice, ako ne zato što je dobra firma, nego onda zato što ih možeš puno kupovati za malo novaca"

Velika je konkurencija na ovom forumu po tom pitanju ali ovo bi trebalo uvrstiti u antologiju lupetanja i blamaze…


ja bi vaS lijepo molio da moje osvtanje na mogućnosti ulaganja u pojedinačne firme ne svrstavate u nekakve svoje anteologijske grupacije kakve ovdje navodite, jer sam siguran da dionica od 100 kuna plaćena je puno bolja nego ona koja je plaćena preko 300 kuna prije nedavno nekoliko godinu, kad su nekim zagovarali da vrijedi čak i dvopostotno više od toga, i to na puno ozbiljnim analizama nego što je moja, unadpored se zahvaLJUJEM od vašeg razumijevanja


Fond je Norveški, nije Švedski…
[emo_smijeh]

da, vrlo ste dobro u pravu, uz moje ispričavanje, samo bih ja naspomenuo da je to tako blizu dvije države, samo što je Norvegien još malo sjeverno od Sweeden, to je sigurno jasno zašto ovaj državni fond ulaže u petrokemičarske industrije za budućnost, moraju osigurati dovoljne količine dobre hrane i ne bi me za čudilo da uskoro samostalno ulažu u njive po cijeloj našoj zemlji i tako će onda imati i tvornicu umjetnih hranjiva za te nove proizvode koje nemaju mogućnosti proizvoditi kod svoje zemlje



Fond je Norveški, nije Švedski…
[emo_smijeh]

da, vrlo ste dobro u pravu, uz moje ispričavanje, samo bih ja naspomenuo da je to tako blizu dvije države, samo što je Norvegien još malo sjeverno od Sweeden, to je sigurno jasno zašto ovaj državni fond ulaže u petrokemičarske industrije za budućnost, moraju osigurati dovoljne količine dobre hrane i ne bi me za čudilo da uskoro samostalno ulažu u njive po cijeloj našoj zemlji i tako će onda imati i tvornicu umjetnih hranjiva za te nove proizvode koje nemaju mogućnosti proizvoditi kod svoje zemlje
[/quote]

O čemu ti pričaš čovječe…….taj fond ima preko 500 milijardi USD, Norvežani ne znaju di će s parama od nafte, zato zasićuju tržišta kapitala i kupuju svašta po cijelom svijetu…. to sigurno nema nikakve veze sa proizvodnjom hrane, i sigurno ih ne zanimaju naše njive. ti ga stvarno lupetaš bezveze ili možda trollaš ekipu

http://www.petrokemija.hr/Mediji/Vijesti/tabid/115/ArticleId/570/oamid/518/Default.aspx

lipa vjest.Pošto neke iritira da postan na svom webU, stavljam link na izvor.

Ludnica od vijesti. Čekaj u srijedu objavu FI pa će ti sve biti jasnije.


Ludnica od vijesti. Čekaj u srijedu objavu FI pa će ti sve biti jasnije.

Zašto bi čekao srijedu? Pa svi već znaju da će biti minus samo je pitanje koliki. S obzirom da nisu radili neko vrijeme zbog onog ispada možda minus bude i manji nego što bi čovjek očekivao prema zadnjem izvješću. Uostalom teško će nadmašiti onu katastrofu od lani tako da nas možda i “ugodno” iznenade.

Ti si koc vidovit ili imaš interne informacije glede izvješća? To ti je protuzakonito trgovanje i možeš kazneno odgovarat zbog toga.

Ako si vidovit … to su gluposti ja u takve ludosti nevirujen.[emo_smijesak]

Al se ovdje druka na pad ,kao nije uračunat gubitak za 1. kvartal u buduču nominalu od 90 kn mego su malo munjeni pa do glavne skupštine za 20 dana budu predlagali još nižu nominalu ,možda sadašnjih 65 kn tržišne cijene.

New Report

Close