PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ina i dalje ima obvezu prodati oko 600 milijuna m3 plina HEP-u po cijeni od 0,1842 kn/kWh ili oko 1,7 kuna po m3.

Ina ima obvezu prodavati, da li PTM ima obvezu kupovati?

E da, ko i uvek

http://business.hr/dogadjaji/prodano-oko-109-milijuna-kubika-plina-iz-skladista-okoli

dok jednom nesmrkne drugom nesvane

Koliko je ono Petrica plaćala m3 plina po zadnjem ugovoru? Vrte mi se po glavi razne cifre ali bi volio da mi netko osvježi pamćenje-zaboravio sam. Hvala!

180 000 kn prošlo po prosječnoj od 67,50. Trebat će se dobro pomučiti ako se želi značajnije spustiti prosjek… trend je ipak rastući tako da je najizgledniji put natrag prema 70 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@PoAskuBidu

“trend je ipak rastući tako da je najizgledniji put natrag prema 70 kn”

I još malo više….

Vrijednosnica PTKM-M-416A!

U blokadi je? Zašto?

aha http://www.poslovni.hr/kompanije/petrokemija-refinancira-obveze-po-komercijalnim-zapisima-269399

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Opet vagica?
Fino, po meni zatvorimo li na +71 BULL mode jako dobar. Sad da nelupan previše šta oćekujen sljedeći tjedan jer će Admin skinut post.

Gledam stalno šta je ali nema nikakvih obvijesti. Bit će da insajd info ima prednost :))

使用を信頼し、あなた自身の能力の

pa ljudi kupio je hep jeftin plin a ne ptkm ,svašta!

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

Za 6 trgovinskih dana ćemo vidjeti koliki će biti minus u FI za 1Q?

uvjek sam se divio pesimistima- drukerima za dolje.Pa bar ste sada imali priliku za jeftinu kupnju !!! Sa 250 kn na 50kn u 6 mjeseci sastavnicu CbxA i opet nevalja.Sta bi vi po 5kn da bude? Onda bi cekali i drukali za 1 kn??!!??
Ajde de jos uvjek je jeftino. Sve ispod 90 kn na izvolte,kupite- zaradite.

Evidentno je da će se narednom razdoblju dvije suprostavljene strane (mol&vlada)”kompenzirat”međusobne optužbe tako da će vlada povući tužbu nauštrb smanjenju cijene plina za petricu i na taj način postići dogovor za daljnju suradnju.Napokon je vlada počela “gristi”u korist petrice a sa bitno manjom cijenom plina petrica se pretvara iz ružnog pačeta u labuda…[emo_smijesak]

New Report

Close