PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za službene obavijesti na ZSE: Mogu se očekivati slijedeći tjedan….. dakle prednost imaju svi oni koji su bili na skupštini…..Sada bi HANFA trebala uputiti traženje toga izvješća da ne bi bilo ne znanja…. Lošemu ni traga
Pozdrav[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Croblack: ” Vrlo loša situacija, samo 33 komada na kupnji do 178. ” Kolega Croblack pojasni to malo, znači da su svi ostali nalozi viši od 178 ili…..?

Nažalost obrnuto kolega, osim tih 33 komada nitko nije bio na kupnji iznad 178, sad je nestalo i tih 33 komada.


marcello: ” Croblack: ” Vrlo loša situacija, samo 33 komada na kupnji do 178. ” Kolega Croblack pojasni to malo, znači da su svi ostali nalozi viši od 178 ili…..? ” Nažalost obrnuto kolega, osim tih 33 komada nitko nije bio na kupnji iznad 178, sad je nestalo i tih 33 komada.

prosjek je 188, neko namjerno roka dole. Scenarij već viđen.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

zanimljiva su događanja na ovoj dionici….

ajmo momci komentar na današnju trgovinu?? zar stvarno nema nitko neki info sa skupštine?? meni je malo daleko iz splita al da sam znao da nitko neće biti prisutan od forumaša bio bih se uputio osobno..ugodan vikend!![smiley2]

Ja sam mislio da sam u dvije-tri godine praćenja burze i PTKM nešto naučio, al miovo više niš ni jasno!?[smiley8][smiley5]

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."

Da li može netko komentirati šta se to radi s ovom dionicom!!! Zašto ovoliki promet i tko to prodaje?

Spušteno do 177 i opet dignuto na 185 i sad imamo na zatvaranju 10kn razlike između najbolje kupnje i prodaje.


Spušteno do 177 i opet dignuto na 185 i sad imamo na zatvaranju 10kn razlike između najbolje kupnje i prodaje.

ma prijatelju nema tu nikakve razlike..zar ne vidiš ovo danas kako se odigralo…al meni je ova skupština stvarno misterija…zar stvarno nema nitko živ da može saznati ili napisati nešto o tome??


Croblack: ” Spušteno do 177 i opet dignuto na 185 i sad imamo na zatvaranju 10kn razlike između najbolje kupnje i prodaje. ” ma prijatelju nema tu nikakve razlike..zar ne vidiš ovo danas kako se odigralo…al meni je ova skupština stvarno misterija…zar stvarno nema nitko živ da može saznati ili napisati nešto o tome??

Vjerojatno je na skupštini sve prošlo glatko što je bilo objavljeno na dnevnom redu, da je bilo nekih potresa ili obrata onda bi ta vijest došla već u medije.


socrates: ” Croblack: ” Spušteno do 177 i opet dignuto na 185 i sad imamo na zatvaranju 10kn razlike između najbolje kupnje i prodaje. ” ma prijatelju nema tu nikakve razlike..zar ne vidiš ovo danas kako se odigralo…al meni je ova skupština stvarno misterija…zar stvarno nema nitko živ da može saznati ili napisati nešto o tome?? ” Vjerojatno je na skupštini sve prošlo glatko što je bilo objavljeno na dnevnom redu, da je bilo nekih potresa ili obrata onda bi ta vijest došla već u medije.

Pratim tu firmu već nekoliko godina. Iz iskustva znam da se o istoj piše ili daju vijesti u medije “strogo kontrolirano” [smiley8]

marcello


Spušteno do 177 i opet dignuto na 185 i sad imamo na zatvaranju 10kn razlike između najbolje kupnje i prodaje.

Neki day-traderi su se malo previše zaigrali (i popušili)

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close