PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema više komentara?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

..pametni jeftino dokupljuju za novi krug privatizacije..ponuda za ptkm će sigurno biti u narednim mjesecima, čak bih pohvalio vladu što pokušava dobiti što veću cijenu, pokoloniti nekome ionako može kad se sjeti

S vremena na vrijeme posjetim ovaj topic i napišem par rečenica o opasnosti ulaganja u ovu dionicu. Tko je pročitao moje postove unazad godinu dana i napravio dužnu provjeru ili konzultaciju o istome mogao je uštediti dobre novce.

I sad šta je, nema ponuda…, a u međuvremenu približavaju se rezultati za 1. kvartal. Kapitala sve manje i manje. Pamet u glavu, cijena je nisko, ali uvijek može niže.

Trenutno ne vidim ništa kratkoročno što bi pozitivno moglo utjecati na ovu dionicu, zato je mogučnost negativnih vijesti i te kakva ( FI ).

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

PTKM je oduvijek bila volatilna….poprilično…..sjetite se nedavno 380,00 kuna???? Koliko se zadržala tamo????

Pa tko će normalan uložit novce u tvrtku kojoj je slogan “MI U PETROKEMIJI MRZIMO SVAKI KAPITAL”

Nažalost, čini me se da će ovdje biti isti scenario kao i kod Diokija. Država se maćehinski brine prema svojem vlasništvu, radnici zavedeni i nisu svjesni situacije, ugovor o nabavci plina, itd… Dok traje, traje… ministar ko da je pao s kruške. Još jedna industrija, tvornica uskoro manje u Hrvatskoj…

Mene zanima koje je fakultete završio gospodin koji je potpisao ovakve cijene plina za PTKM,to je manager, zamislite što bi mu napravili u privatnoj PTKM

-nije stigla ni jedna obvezujuća ponuda,katastrofa,ovo je nekim ljudima po nihovom izračunu vrijedilo oko 1000kn a sada može to još puno niže,ovdje će prodaja biti po sistemu” daj što daš samo da prodam”
-mirovinci su uložili naš novac po 170kn,lijepo je gledati kako odlaze naše mirovine,pitam se dali će netko kazneno odgovarati za takve promašaje ili nikome ništa
-prije nekoliko mjeseci sam napisao da je to jedna velika vreća bez dna,nebi me ništa čudilo da se nađemo za nekoliko dana negdje tamo sa DIOKIJEM,jer po sistemu rada i dobiti su tu negdje


I sad šta je, nema ponuda…, a u međuvremenu približavaju se rezultati za 1. kvartal. Kapitala sve manje i manje. Pamet u glavu, cijena je nisko, ali uvijek može niže.

A kada je ekipa sindikat govorila kako ne vole kapital, kako oni to mogu, imaju znanje i vozili se u skupocjenim automobilima…vlada nije htjela prodati. I to po dobrim novcima.
Danas kada gotovo ništa ne vrijedi, morat će još dati novce nekomu da kupi ovo…
Katkad mislim kako nitko u ovoj državi ne želi zaraditi, već samo gubiti novce.[emo_naivan]

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Evo jedne analize od analize još 18.12.2013. godine napisana:

Pitanje ostaje: prodati sve ili još kupiti, ove razine bi mogle biti presudne za daljnu cijenu PTKM. Nadalje, ukoliko se pad nastavi idemo prema 140, 100 i naposljetku 60 kn (tu je pala 2009 godine, a i 2005 odakle je krenula na gore).

Već se vidi prodaja na 60,00 kuna……

Ovo je pre strašno za gledat kako pada

New Report

Close