PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda uvjeti im neprihvatljivi. nema otpustanja, cijena plina dogovorena, mozete dobiti samo 25%, a firma gubitas. tu ce biti dodatnog povuci potegni narednih mjeseci. puska cika duska. ko na badelu.

Zao mi je dionicara, no nije se zacuditi kada je natjecaj bio objavljen u stilu “vi dajte novce, a za uzvrat necete dobiti niti vecinski udio, niti pravo odlucivanja, niti ce te moci otpustiti radnike, a i ugovor za plin ce te morati trpiti takakv kakv je”.. Tko bi im ikada pristao na takve uvijete?

...

Vlada mora malo spustiti ljestvicu, samo da ne bude prekasno. Ajmo vidjeti “spremnost da nastave razgovore”. Nađite se na sredini. Neka Ptkm bude win-win situacija za sve

Sto ce sad majstori? Novi dokap ?


Vlada mora malo spustiti ljestvicu, samo da ne bude prekasno. Ajmo vidjeti "spremnost da nastave razgovore". Nađite se na sredini. Neka Ptkm bude win-win situacija za sve

Dok je ove vlade i ministara kao sto je Vrdoljak nitko nece ulagati u Hrvatsku, makar ljestvica lezala na podu.

Oni misle da ljudi trebaju raditi i investirati kako bi njima omogucili kupovanje glasova.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

a što je sa Rusima?
zar oni ne znaju kolika je “zamjenska vrijednost”?

kako to da se nisu javili i ponudili bajkovitih i obećanih 800kn?
zar ne znaju da je ovo “najvažnija firma u HR?”

pa još do prije koji mjesec su oni što su prodavali po 200+ bili diletanti i amateri, jer eto, trejdaju, a ne znaju izračunati “zamjensku vrijednost” i otključavanje vrijednosti, valuaciju, itd…
a Rusi samo što nisu krenuli, ali malo zapeli na Krimu.
Putin Traži Kutinskog Mastodonta!?PTKM?
zgodno, zar ne?

Ozren, đe' kombo?


Zao mi je dionicara, no nije se zacuditi kada je natjecaj bio objavljen u stilu "vi dajte novce, a za uzvrat necete dobiti niti vecinski udio, niti pravo odlucivanja, niti ce te moci otpustiti radnike, a i ugovor za plin ce te morati trpiti takakv kakv je".. Tko bi im ikada pristao na takve uvijete?

slažem se, postavljeni uvjeti su totalno nerazumni. ako imalo razuma još imaju, trebaju gledati sačuvati radna mjesta, a sve drugo pustiti niz vodu. je r ako to ne učine, odoše i radna mjesta i ptkm

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Vaš link …

što više uvjeta postavljaš kupcu to manja cijena
[/quote]

kao što napisah nedavno… s tim da su uvjeti takvi da je cijene ni nema hahaha
Ja još uvijek držim onu jednu dionicu trenutni gubitak mi je okruglih 100kn
Mnogi su se čudili kao pura dreku kako je Basler osiguranje prodano za 80ml €…
u normalnom biznisu kad nešto prodaješ ne postavljaš uvjete kupcu nego te zanima jedino veća cijena… i što više netko plati možeš biti siguran da neće tvrtku pretvoriti u skladiše


izgleda uvjeti im neprihvatljivi. nema otpustanja, cijena plina dogovorena, mozete dobiti samo 25%, a firma gubitas. tu ce biti dodatnog povuci potegni narednih mjeseci. puska cika duska. ko na badelu.

Pomalo, pomalo, ne Badel spominjati tamo će biti meda i mlijeka a i pelina malo! Petrica je izgleda namjerno žrtvovana, i sad ovako opustošena pod ovakvim uvjetima nema baš nikakve šanse da bude privatizirana. Treba znati… i bolju taktiku uzeti, te se s manjim zadovoljiti, a naravno puno veći ili sav udjel ponuditi

Onako otprilike, ove godine je spaljeno vec 10-15% booka (ako su nastavili slicnim tempom kao prosle godine)…pa vi samo otezite i dalje, dogovarajte se, postavljajte uvjete, itd…

Petrokemija i poljoprivredni proizvođači o unapređenju suradnje. Koliko ja znam ovo je prvi ovakav susret poljoprivrednika i petrokemije u zadnjih 40 g. (Zadnji put je bilo kad su trebali naš novac za dogradnju, tamo negdje 70-tih.).
Kasno Marko na Kosovo stiže. Yara i pogotovo Borealis gnojiva su preplavila Hr.

Nije mi drago što propada domaća tvrtka (ako ništa, a ono radi konkurentnosti tržišta gnojiva), ali u ovom slučaju na naplatu stiže desetljetni komoditet i arogancija.

Ako smo se mi poljoprivrednici morali prilagoditi novim tržišnim okolnostima, gospodo draga, zašto bi vi bili izuzetak.


Ne znam tko bi i zasto kupio firmu koja gubi novac, na trzistu padajuce populacije i korumpiranih(čitaj skupih)vlasti, gdje je najveci implicitni kupac proizvoda drzava koja slabi (preko subvencija za poljoprivredu) i koja se sve teze zaduzuje…?

Ima li tu ijedna pozitivna strana?

Dakle 0 ponuda. Tko bi rekao.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close