PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bid se raspao u sekundi… Odmah.

pa crveni kmeri su elementarna nepogoda kao skakavci.sve po redu uništavaju.ostaje nam spaljena zemlja nakon 3 godine.

bitno da za konzultante ima love[emo_zloban]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Odlaze naše mirovine,prije par mjeseci na jednoj temi sam napisao da ja ovo rupa bez dna u odnosu na Varteks,što se i pokazalo.Sljedeća rupa je Đura i samo ga Debeljak može spasiti,normalno ako ga kupi za jednu kunu a blizu je te vrijednosti.Odlazi HR industrija u tri p.m.

može se komotno nazvati kontrolirani. upravo kad je malo falilo da probije 130 netko je zakucao u blokadu da se to ne dogodi[emo_palacg]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Jednostavno neki put je najbolje dignuti ruke i pustiti da ode!
Ovo je samo mrcvarenje i što se više bude kontrolirao pad bit će bolniji i bolniji.

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

dakle ptkm je u zadnjem kvartalu spržila 140 milja , po mojoj računici to je negdi 31,556)tridesetjednu kunu i 56 lipa)-
BVPS 129,66 3/13-31,556=98,104 za 4/12? mislim da ovo lopina bolje računa;P

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

Uspješno dokapitalizirana Petrokemija, slijedi prodaja

evo podsjetnika kako su stvari izgledale ljetos.

zanimljivo je da u ovih 10 godina jedino je rba mirovinski smijenio upravu zbog lošeg ulaganja u korf.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Jedino što mogu reći – nema više AdriaOil spa preko kojega su imali trading i na uštrb Diokija poslovali koliko-toliko profitabilno!

Poruka neukim i onima koji misle da znaju, aa postoji mogućnost da ne znaju, je ta da je tvrtka u godinu dana izgubila 57 % svojeg kapitala.
Petrkokemija ne da ne zarađuje već ima negativan EBITDA što znači da oni kada plate poret, kamate i amortizaciju također rade gubitak.
Ovo je zaista rijetkost, ono gdje se mogu sjetiti da sam to još vidio je DDJH koji također ima negativan EBITDA.

Osobno sumnjam da će cijene sa kojima se baratalo u ponudi za kupovinu Petrkokemije ostati tako visoke ( ca. 100 kuna po dionici je bio neki medijan).
Naime, samo u 4. kvartalu je naporavljen gubitak od 31,5 kuna po dionici.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Poruka neukim i onima koji misle da znaju, aa postoji mogućnost da ne znaju, je ta da je tvrtka u godinu dana izgubila 57 % svojeg kapitala.
Petrkokemija ne da ne zarađuje već ima negativan EBITDA što znači da oni kada plate poret, kamate i amortizaciju također rade gubitak.
Ovo je zaista rijetkost, ono gdje se mogu sjetiti da sam to još vidio je DDJH koji također ima negativan EBITDA.

Osobno sumnjam da će cijene sa kojima se baratalo u ponudi za kupovinu Petrkokemije ostati tako visoke ( ca. 100 kuna po dionici je bio neki medijan).
Naime, samo u 4. kvartalu je naporavljen gubitak od 31,5 kuna po dionici.

lp

Meni je žao ljudi iz Kutine i malih dioničara.Zašto kolega ali zašto se naslađujete?

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Da, po svemu što pišete izgleda je 100-110 Kuna dobra cijena za ponovni ulazak ? Tada će svi problemi naglo nestati, pretpostavljam ?

Moze vas sve biti sram i stid.
Umjesto da imate zal da se proizvodna firma u rukama drzave ne restrukturira sto iziskuje smanjenje broja ljudi, troskova, nova ulaganja za ucinkovitost vi ste jedva docekali da NB negdje izgubi.

nazalost zato cemo uvijek i biti u ovovj zabokrecini, jer nam je najdraze nekome zeljeti zlo i neuspjeh.

Na stranu NB, ne slazem se u mnogome sa njime ali je pozitivno pridonio razvoju TK u HR kada nije bilo likvidnosti, da li bi radije da je sa novcima otisao u USA?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close