PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Delta M je nekoliko puta jaca od Agrokora…cestitke Đeletovcima[smiley9]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

PETROKEMIJE d.d., 7. prosinca 2006. (cetvrtak) u 12 sati u sjedištu Petrokemije d.d. u Kutini, Aleja Vukovar 4.

To je danas…. Čuti ćemo još vijesti …… [smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Već je poćelo lupanje po asku, vidjećemo dalje..[smiley2]

Već je iscurilo nešto sa skupštine, i to dobra vijest..[smiley2][smiley2]

nakon duljeg vremena približavamo se milji kuna prometa.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

mudro bi bilo maknuti sve naloge sa prodaje do 270.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Reultati skupštine samo su neposredni povod porastu cijene PTKM. Tržište prepoznaje ostale čimbenike kao porast proizvodnje prodaje i izvoza u svim segmentima (gnojiva, čađa, glina…..) te promjenu statusa ove firme izravnavanjem bilance, budućom profitabilnošću. Privatizacija je gotova sigurna polovicom predizborne godine ako ne i ranije. Petrokemija je na listi prioritetnih firmi za privatizaciju među prvih osam a odluku o privatizaciji može donijeti samo vlada RH!!

marcello


mika: ” mudro bi bilo maknuti sve naloge sa prodaje do 270. ” Pa valjda, kaj ti je mika?[smiley1][smiley2]

naravno to je za one koji još uopće drže prodaju ovog dragulja.

Eto komunizam nam je napravio i nešta dobro. Nije nam izgradio autoput, ali je nama dioničarima ptkm debelo to vratio. Nema takve tvornice ni u Srbiji (propala), Sloveniji (doduše ovi su drugi dioničar naše) Bosni a svi je trebaju kao kruh.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Kupovna cijena 184 a prodajna 184.50, sad se tu za tih pola kune natežu [smiley2]

još samo 406 kom., do 188 slavuja……

Jako lijepo bi bilo to kad bi, ne svi, ali većina maknula naloge i postavila se više. Pozitivne vijesti su uvijek dobro utjecale na ovu dionicu i samo nagovještaj da se nešto pozitivno sprema mislim i mislim da će cijena bez uklanjanja naloga do 270 doći vrlo brzo do te razine.
Ja sam čekao pad na razinu 150-160 ali na žalost ništa od toga.
Čini se da je krenulo u suprotnom smijeru.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Čuja sam da Perokemija kupuje Pančevačku azotaru, a onda će Agrokor-Delta sve to zajedno preuzeti. Ima li išta istine u tom?

New Report

Close