PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo sredina će djelovati idućih mjeseci. To je čista psihologija hrvatskog tržišta koja nema veze sa ostatkom svijeta. Još uvijek, mada se i to polako gubi.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Upravo sredina će djelovati idućih mjeseci. To je čista psihologija hrvatskog tržišta koja nema veze sa ostatkom svijeta.

Upravo scenario “ni vrit, ni mimo” koji imamo na tržišu zadnjih mjesec dana je najlošija varijanta. Ne možeš pošteno zaraditi niti za kamate margina a neće ni pošteno okinuti dolje da imamo temelje za novi rast. Mislim općenito na tržište, ne na PTKM. Da nije bilo ove INE zarade u studenom bi evidentirao sa nulom. Ovako sam porast INE “proknjižio” u studeni pa izgleda bolje [smiley2].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Gospodine quark
– ne razumijem se previše u analize, ali mi Vaše pisanje puno pomaže kod mojih odluka, dok cartmana uopće ne mogu razumjeti.
– o ovoj dionici je i previše toga napisano.
– gospodin hakela je najviše o njoj pisao (odnosno samo na temi ptkm) od tad je ptkm sa 125kn došla i prešla 200kn dalje su bile samo špekulacije, ali sam je i ja nešto malo kupovala i preko 200kn.
– svima nama na forumu je krajni cilj zaraditi na dionici.
– do skupštine ja vidim samo rast na ovoj dionici, a dalje su samo špekulacije, ako bude pozitivno izvješće nema šanse da bude ispod 200, odnosno obrnuto loše izvješće cijena dolje.
Pozdrav !

A što da kažemo mi bez INE…?[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Kada je točno skupština, ide li tko od forumaša tamo ?
– što očekujete od skupštine ?


Kada je točno skupština, ide li tko od forumaša tamo ? – što očekujete od skupštine ?

– 7.12.2006
– od skupštine petra prestaje biti gubitaš

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

bilo bi ljepo da izvlacimo sibice pa da odlucimo tko ce ici na skupstinu, cijena poslje skupstine 190-200 bar ja kontam, jel im sve ide na ruku( vrijeme,cijena itd..)[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male


ivana7: ” Kada je točno skupština, ide li tko od forumaša tamo ? – što očekujete od skupštine ? ” – 7.12.2006 – od skupštine petra prestaje biti gubitaš

ptkm je i prije bila gubitaš samo zbog ogromnog iznosa amortizacije u računu dobiti i gubitka, a poslije 31.08. ove godine definitivno prestaje biti gubitaš. Skupština samo stavlja na papir ono što su veliki igrači dogovorili.A to je prodaja kutinskog diva.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Gospodine airfire.
– nemojte ljude navlačiti s cijenom, ja vidim da je današnji porast 0.01%, a to je jako malo.
– molila bih gospodina cartmana koji iz prikrajka promatra ovu temu da reče par rijeći o cijeni, jer on je ipak tu najobjektivniji kad pričamo o PTKM.

Mislim da samo Skupština još drži cijenu, nakon nje ode malo ledo.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Mislim da samo Skupština još drži cijenu, nakon nje ode malo ledo.

dakle, prodati svakako prije skupštine ?

To su sve nagađanja i špekulacije što će biti poslije skupštine kolege. Trenutna cijena PTKM je nisko htjeli mi to priznati ili ne. Meni bi odgovaralo da padne, recimo na oko 150 pa da opet uđem ali mislim da do toga neće doći. U slučaju pozitivnih vijesti sa skupštine cijena će vrlo vjerovatno ići gore.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close