PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

140 je sljedeća stanica

The ulagač je bio rekao da će se cijena KORF-a i HT-a kroz neko vrijeme izjednačiti. Kad ono Petrokemija preduhitrila HT. [emo_smijesak] <= ovo je kiseli smiješak jer imam dionice Petrokemije


U dva kruga dokapitalizacije investitori su upisali 1.095.330 dionica po cijeni od 170 kuna.mislite da će dopustit da ide na 100kn.[emo_namigusa]
nemam dionice petrokemije

Moj kolega, pa i Dalekovod je nedavno dokapitaliziran? Po koliko ono?
Trenutna cijena tamo je peterostruko manja od cijene dokapitalizacije ako se ne varam. To vam nije nikakvo mjerilo, jer novac iz te zadnje dokapitalizacije je “sagorio” u Petrokemiji kao mrav u “visokoj peći”.

vidjet ćemo za dalje….cijena je pala s 380 na 150 iako se cijelo vrijeme mašta da dolaze Rusi….samo su došli u Lošinj, možda ne znaju da trebaju ići u Kutinu???

ovaj pad već boli a za koji dan možda budi trbali i antidepresivi;P

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Bez panike, samo se prelazi u Đuru[emo_novac][emo_palacg]

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

Vidi se već kupnja na 120,00 kuna….

a skoro do 100 kuna nema potpore….

sve ispod 160

80 149,00
742 150,00
32 155,38
100 155,39
25 157,77
90 157,86
6 157,88
71 157,90
350 158,00
120 158,77
220 159,00

145 zadnja…nije dobro

Ako kojim slučajem Vlada bude radila pametno i pošteno trebalo bi doći do licitacije a tu je teško reći gdje će završiti cijena. Moglo bi biti zainteresiranih koji će čvrsto zagristi.
Nemam dionice PTKM, ogadilo mi se od stožera, uprave do većinskog vlasnika.

sve po planu,,,cekamo strpljivo buy razine…[emo_naivan]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close