PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.seebiz.eu/no-petrokemije-u-cetvrtak-o-opcijama-za-financiranje/ar-77251/

“Petrokemija je u većinskom vlasništvu hrvatske države, koja u kompaniji drži 50,6 posto dionica.”

A da provjere stanje na SKDD?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Zadnji iznos dokapitalizacije su “sagorili” za nepunu godinu dana. Zanima me samo koliko dugo će im ovaj novi planirani potrajati?
Pravi “keš-krematorij”.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=48547

Ti ovde malko repujes
i glumis plesni tecaj
ti mi se fino slepujes, a
a kod nas besni stecaj

Kuci begaj, ranije legaj prika moj
zaradi ‘lebac, repuj
‘di treba bitango

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

a di je bid[emo_ooooo]

pepe7


a di je bid[emo_ooooo]

možda ljudi konačno dolaze pameti i shvaćaju da uz ovakvo očajno poslovanje ova dionica nikako ne vrijedi više od 100 kn

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

cuj daljnom dokapitalizacijom i razvodnjavanjem nevrijedi niti toliko

Puran je postao “pretežak” da bi i dalje letio nas krilima tobožnje privatizacije. Upravo će ga ta privatizacija i spustiti na zemlju.
Kad Toda nešto kupi, onda kupi najjeftinije. LP![emo_namigusa]


Puran je postao "pretežak" da bi i dalje letio nas krilima tobožnje privatizacije. Upravo će ga ta privatizacija i spustiti na zemlju.
Kad Toda nešto kupi, onda kupi najjeftinije. LP![emo_namigusa]

100-ka[emo_palacg]

POKRET OTPORA[emo_palacg] Alfon korisnik od 11.02.2007.[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

sve ide svojim tokom..bit ce odbijanja usput

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

U dva kruga dokapitalizacije investitori su upisali 1.095.330 dionica po cijeni od 170 kuna.mislite da će dopustit da ide na 100kn.[emo_namigusa]
nemam dionice petrokemije

PTKM – skoro nema bida[emo_palacd]

New Report

Close