PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gubitak Petrokemije gotovo 190 milijuna kuna


Što sve nema na ovoj našoj "namještenoj" burzi. U zadnje dvije godine, gubitak na gubitak, čak se i do kraja godine upozorava na mogući gubitak, a cijena "stabilna". Nema ovo više nikakve veze sa stvarnim stanjem stvari, ali OK puknut će i to kao i sve ostalo.


Najbolje i najstabilnije su izgleda one kompanije gdje ide kredit na kredit,izdaju se jedni komerc.zapisi za pokrivanje prijašnjih i sad se još mnogi čude a zašto ta dionica ne raste… Istovremeno se na neke druge koje su ujedno i potcjenjene gleda velikim povećalom i na svaku i najmanju negativnost se traži rušenje do besvjesti

Čemu briga za nešto što ne posjedujete? Uživajte život, a ne piskarajte crnjake po temama jer od toga nemate nikakve koristi. Brinite se o svojim dionicama.

Gubitak Petrokemije gotovo 190 milijuna kuna


Što sve nema na ovoj našoj "namještenoj" burzi. U zadnje dvije godine, gubitak na gubitak, čak se i do kraja godine upozorava na mogući gubitak, a cijena "stabilna". Nema ovo više nikakve veze sa stvarnim stanjem stvari, ali OK puknut će i to kao i sve ostalo.

stravično loše poslovanje, cijena dionice nikako ne bi smjela biti iznad 100 kn, ali na ovoj manipulativnoj burzi očito je sve moguće [emo_mrgud][emo_palacd]

http://www.seebiz.eu/petrokemija-devetomjesecni-gubitak-cak-1894-milijuna-kuna/ar-75657/
ovo je čist ok gubitak ali mogu oni puno bolje!!!

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Gubitak Petrokemije gotovo 190 milijuna kuna


Što sve nema na ovoj našoj "namještenoj" burzi. U zadnje dvije godine, gubitak na gubitak, čak se i do kraja godine upozorava na mogući gubitak, a cijena "stabilna". Nema ovo više nikakve veze sa stvarnim stanjem stvari, ali OK puknut će i to kao i sve ostalo.

stravično loše poslovanje, cijena dionice nikako ne bi smjela biti iznad 100 kn, ali na ovoj manipulativnoj burzi očito je sve moguće [emo_mrgud][emo_palacd]
[/quote]
budu li ovako poslovali i dogodine stići će i dioki 😉

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Ovom prilikom htio bih zahvaliti svojem mirovinskom fondu što je u rekordnoj razini spalio novce za moju mirovinu ulagajuci u ovaj generator gubitaka zvan PTKM.

PA bolje da zatvore tvornicu i radnicima samo isplacuju socijalnu pomoc svaki mjesec nego da rade ovolike gubitke.


ako se sjećate i Ina je ovako pržila novac,dok nije stigao stranac na čelo, i gle čuda…Ina odjednom nemora više biti aparat za socijalu,već postaje keš mašina…ovdje je moguć isti scenarij!!
PS. imam nešto sitno dionica PTKM

Nikad više 2007-08 na ZSE:(



Ovom prilikom htio bih zahvaliti svojem mirovinskom fondu što je u rekordnoj razini spalio novce za moju mirovinu ulagajuci u ovaj generator gubitaka zvan PTKM.

PA bolje da zatvore tvornicu i radnicima samo isplacuju socijalnu pomoc svaki mjesec nego da rade ovolike gubitke.


ako se sjećate i Ina je ovako pržila novac,dok nije stigao stranac na čelo, i gle čuda…Ina odjednom nemora više biti aparat za socijalu,već postaje keš mašina…ovdje je moguć isti scenarij!!
PS. imam nešto sitno dionica PTKM
[/quote]
I bolje da je sitno!
Fundamentalno PTKM je tržišni pušing lider crobexa.Gore dionice nema,što samo znači da će biti gore!!!!!!


ako se sjećate i Ina je ovako pržila novac,dok nije stigao stranac na čelo, i gle čuda…Ina odjednom nemora više biti aparat za socijalu,već postaje keš mašina…ovdje je moguć isti scenarij!!

apsolutno nezamislivo je u istu rečenicu staviti INU i PTKM i raditi bilo kakve usporedbe između njih!!!!

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica



ako se sjećate i Ina je ovako pržila novac,dok nije stigao stranac na čelo, i gle čuda…Ina odjednom nemora više biti aparat za socijalu,već postaje keš mašina…ovdje je moguć isti scenarij!!

apsolutno nezamislivo je u istu rečenicu staviti INU i PTKM i raditi bilo kakve usporedbe između njih!!!!
[/quote]

Nitko ih ne uspoređuje, već način upravljanja tada i danas..zašto jedna Yara ne gomila gubitke kao Ptkm…jer služi svojim dioničarima,a ne za zbrinjavanje viška zaposlenih…usporedba je privatno-državno…a to je kod nas RAD-NERAD..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

– uz male varijacije, sadašnja bi cijena mogla takva biti do kraja godine, a živost počinje kada se objave zainteresirani ulagači, kada je ono rok za njihovu objavu, zna li tko točan datum??

Do kraja godine možda.
A onda predstečajna.


zašto jedna Yara ne gomila gubitke kao Ptkm…

a zašto jedan BMW nikad nema problema s prodajom, a za yugo ga je uvijek bilo? isto vrijedi i za Yaru i PTKM

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close