PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zadnji mjesec su malo jače stisli gas, -37 milja. Impresivno.

BV ispod 130 kn,u devet mjeseci spržilo cjelokupnu dokapitalizaciju
Denominacija na 100,strateški partner dokapitalizacija na 100,ako uđe brzo,a što uđe kasnije može biti samo lošije.
A ako ne bude strateškog partnera,biti će PSN pod jedan,a zašto ne i stečaj.
Katastrofa na vidiku!!!!!
O cijeni dionice ne bih,tu su fondovi koji mogu sve!!!!!!!!!



tko je lud kupovati firmu koja sprži pare

možda onaj koji se bavi pretvaranjem toplinske energije u nešto drugo. uvijek je pitanje cijena…. 🙂 ): !!!!
[/quote]

samo za sindikalnog vođu Klausa !!!
…što kaže Edo majka “prži se srce moje od ljubavi tvoje, drugi nam sreću kroje, tužni smo obojeeeeeeee!!!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Evo im Klausa i stožera.
Pustili ih da rade pa u godini dana srokali trećinu tržišne vrijednosti tvrtke.
Kao i obično za sve će biti kriv kapitalizam.

190 mil. minusa…Napreduje i nova uprava.

Crna rupa u svemiru za ovo mila majka.

Ništa samo stisnuti zube i dokup i samo dokup.
I naravno., instrukcije od blogera…

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ovom prilikom htio bih zahvaliti svojem mirovinskom fondu što je u rekordnoj razini spalio novce za moju mirovinu ulagajuci u ovaj generator gubitaka zvan PTKM.

PA bolje da zatvore tvornicu i radnicima samo isplacuju socijalnu pomoc svaki mjesec nego da rade ovolike gubitke.

...

cijena dionice na burzi je stabilna, čak je bila nešto niža, prije 2. godine kad je napravljena dobit od 100 000 000 kn.

čekaj malo za 8 misei je bio minus 153 a sad veliš 190
pa jel oni to lože kune umisto plina

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Izješće skroz LOŠE.
Svi uposlenici dobili svije plaće.
NITKO se ne češe iza uha.Svi zadovoljni,osim dioničara.
Kako dalje???

Gubitak Petrokemije gotovo 190 milijuna kuna


Što sve nema na ovoj našoj “namještenoj” burzi. U zadnje dvije godine, gubitak na gubitak, čak se i do kraja godine upozorava na mogući gubitak, a cijena “stabilna”. Nema ovo više nikakve veze sa stvarnim stanjem stvari, ali OK puknut će i to kao i sve ostalo.

Čudi me kako ptkm ne raste…..jer na zse raste sve što radi sa minusom ili je u psn….a ovi što rade sa dobiti padaju….
A lude li burze….[emo_smijeh]

A BALVANA!!! :) :) :)

ide to putem diokija

New Report

Close