PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bloger je na 6. i 9. mjestu u TOP10 jel tako?

Stvarno nije ok da navlači ljude na blogu a on sam intenzivno prodaje…

Pa, koji je to već put da on prodaje? Ja mislim, 189-ti. Svaki put kada otvorim stranice o PTKM, on prodaje, i tako negdje od 2006. godine…

Pomislio bi čovjek da je njegov udio 120%…

Vaš link …[/url]

Zanimljivo? Ovako nešto ukinulo bi potrebe za tvornicama poput Petrokemije?

Nemoj misliti na m2!



Iz izvješća o dokapu se jasno vidi kako se ista od strane države proglašava uspješnom a svakom iole pronicljivijem ulagaču je jasno da je upravo suprotno. Svega 3.1% inozemnih ulagatelja. Moja prognoza: vrlo skoro novi dokap po naravno nižoj cijeni. G. Twixer je u zadnja 2 posta vrlo realno opisao situaciju.[emo_palacg]

Kako gledate na moguću privatizaciju Petrokemije?

To je dvosjekli mač. Ona stvara gubitke, a nijedan privatni kapital u to ne želi ući.

http://danas.net.hr/intervju-tjedna/davor-stern-plin-ce-pojeftiniti-ali-ne-zbog-gazproma-vec-sad-a
[/quote]

Ana Benačić
17.01.2013.

stara vijest…a i informacija je diskutabilna…a zašto onda ulazi privatni kapital u druge firme u istoj branši i ostvaraju značajne rezultate, čak i kod YARE koja plaća plin po tržišnim cijenama?

jučer je na dnevniku Nove TV rečeno da će Petrokemija u privatizaciju prije HPB-a i CO-a.


jučer je na dnevniku Nove TV rečeno da će Petrokemija u privatizaciju prije HPB-a i CO-a.

Je i već 10 puta u Jutarnjem a znamo kako je to završilo.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Vaš link …[/url]

Zanimljivo? Ovako nešto ukinulo bi potrebe za tvornicama poput Petrokemije?


Da, zanimljivo je kao perpetuum mobile prve vrste.
U osnovnoj skoli smo jos ucili da postoje grahorice koje u korijenu u svojevrsnim kvrzicama pohranjuju dusik. To bi znacilo da je potrebno pripremiti tlo za tu vrstu grahorica i onda nakon vegetacije je potrebno zaorati taj usjev. Na tako pripremljenu parcelu se tada moze posaditi neki drugi usjev koji bi iskoristio to pohranjeno gnojivo. Koliko je to moguce u ovom podneblju i koliko bi to bilo isplativo mozete samo zamisliti. Naravno, pod uvjetom da ne govorimo o plodoredu i sl. ogranicenjima.

Ovo ima veze sa PTKM koliko i uzgoj rajcica u bestezinskom stanju.



jučer je na dnevniku Nove TV rečeno da će Petrokemija u privatizaciju prije HPB-a i CO-a.

Je i već 10 puta u Jutarnjem a znamo kako je to završilo.
[/quote]

da, bilo je u Jutarnjem sigurno već 10 puta, ali ovaj puta postoji službena odluka Vlade o traženju strateškog partnera, što je, morati ćeš priznati, vrlo velika razlika….

SREZALI SVE ŠTO SE SREZATI DALO, PREOSTALE JOŠ SAMO MIROVINE, PLAĆE I SOCIJALNE NAKNADE
Ministre čeka teška jesen: Prazna državna blagajna

Odluke o prodaji HPB-a, Croatia osiguranja, Petrokemije i drugih državnih tvrtki prve su na redu, a ako se njima pridruži davanje autocesta u koncesiju, ove će se jeseni zatvoriti najjači privatizacijski paket još od vremena prodaje Ine, vrijedan oko 25 milijardi kuna.

Što bi bila alternativa? Hrvatska više nema prostora i mogućnosti da se toliko zaduži, a čak i da smanji plaće i mirovine deset posto, na tome više ne može uštedjeti dovoljno da pokrije minuse!
http://www.vecernji.hr/vijesti/ministre-ceka-teska-jesen-prazna-drzavna-blagajna-clanak-600810

ovdje svi bivaju posluzeni dionicama

Svi osim tebe.[emo_plazi]

ovdje da kupci imaju i malo čuke nasadili bi se na 170 kn panek prodaju……..

mozda daju oglas u plavom oglasniku da prodaju dionice ptkm na veliko……

New Report

Close