PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljivo, tvrtka za koju se “navodno” tuku Norvezani,Rusi, Masoni…, a onda jedva uspiju upisati 30% dionica u dokapu.

Sve vise izgleda da ce “konacna cijena” dokapa teziti ka 170kn

...


Zanimljivo, tvrtka za koju se "navodno" tuku Norvezani,Rusi, Masoni…, a onda jedva uspiju upisati 30% dionica u dokapu.

Da nije bilo upisa po političkoj liniji, uvjeren sam da ne bi ni to bilo upisano…


Sve vise izgleda da ce "konacna cijena" dokapa teziti ka 170kn

Realno je dokap trebao ići po max. 100 kn, a ne ovih 170 kn izvučenih iz rukava [emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


…da sve bude super uz mogućnost preuzimanja cijena neće iznad 400 kn (jako sumnjam da će i ovo dostići)…
…Po meni ovo ide na 100 kn ali nikad ne znaš. Možda me HNS ovaj put iznenadi s genijem na čelu Uprave[emo_smijeh]…

Dakle, da rezimiram, vi ste napisali da će cijena u dogledno vrijeme biti između 100 i 400 kn. Ja vam unaprijed čestitam na vizionarstvu!

Nisam siguran;

ali nije li mogući “veliki strateški partner” sada kupovati udio u firmi po 170 kn?

Zašto nije i “čeka li on” više cijene dok gubitak raste?

Jako jako klimave ideje.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Cijena na burzi biti ce onolika koliko ce ljudi biti spremni platiti .ako strateski kupi po ma i 5000 to nena veze s cijenom na hurzi jer on nece doci u obvezu preuzimanja odnosno nece morati isplatiti manjinske dionicare

Druga stvar bi bila da eventualni kupac mora odmah dati ponudu za preuzimanje onda bi cijeba na burzi odma skocila na minimalnu cijenu u ponudi.

Posto vlada trazi strateskog partnera ukoliko ga nade taj partner ce pasti u kategoriuu *suraduje s drzavom* dakle po novom zpddu ne mora dati ponudi

Svi koji zele dionice ptkm imaju sada i vise nego dobru priliku kupiti ih kroz dokap, a kasnije i direktno od RH+mirovinci u paketu dakle nema potrebe za kupnju dionice ptkm na burzi kad je i van burze ponuda i vise nego obilna.

Vlada igra igru da spasi vlastiti novac od paljenja u ptkm, a za male dionicare i xya ih boli briga tako da se ja ovdje nebi nadao medu i mlijeku za male

Ajd konačno netko sa tri čiste i zdravim razumom ovdje… [emo_palacg]

Nakon početne euforije o pokrenutom dokapu i privatizaciji, čini se da cijena jenjava…

[i]Preživljavanje je stvar brzine, plivajte brže![/i]

Kolega tomb, vi ste u roku od 24 sata od prijave na forum (na ovom nicku) došli do genijalnih zaključaka. Elaborirajte ono “ćini se da cijena jenjava” uz ovaj brzinski potencijal.?[emo_zacudjen][emo_naivan] Da li su i vas izbacili sa foruma “iz nepoznatih razloga”? Ili i vi radite sa dva kompjutora i nekoliko nickove? Oprostite ako sam u krivu……možda ste samo zaljubljeni u PTKM
Lp

marcello

Poštovani kolega marcello, hvala Vam na brizi o tome da li sam “izbačen s foruma iz nepoznatih razloga”, no moram Vas razočarati i reći da niste u pravu. Ovo mi je prvi i jedini nick (kao što je to Vama i Vaš još od davne 2006g), a što se tiče ove dionice, i ja ju posjedujem vjerovatno kao i Vi. Moj komentar je bio vezan uz trenutno stanje na tržištu s obzirom (opet vjerovatno) na objavu o stanju upisa i pokušaju nekih da zarade u kratkom periodu.

lp

[i]Preživljavanje je stvar brzine, plivajte brže![/i]

Aurora Borealis.. B)

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Postaje napeto 🙂
Samo čekam da svi snime članak, sad će počet priče “ide to na 1000kn” a još ako i padne novi “oglas” na blogu, čak i 1500kn 🙂

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

evo…sada znamo i tko bi nam mogao biti partner da firmu dovede u red!

STRATEŠKI PARTNER NA VIDIKU

INVESTICIJSKI FOND IZA KOJEG STOJI ŠEIK IZ ABU DHABIJA ŽELI PETROKEMIJU Interes potvrdila Vlada i tvrtka Borealis
http://www.jutarnji.hr/borealis-zeli-petrokemiju/1117754/

Poželjan partner
Kako doznajemo od izvora bliskog Borealisu, kutinska Petrokemija već dulje surađuje s tom austrijsko-abudabijskom tvrtkom. Borealis bi Petrokemiji mogao biti poželjan strateški partner jer mu cilj nije samo zauzimanje hrvatskog tržišta nego i proizvodnja u Hrvatskoj s obzirom na to da ima veliko vlastito tržište za distribuciju Petrokemijinih proizvoda.

Privatiziraju oni i Cros i hpb dvije godine već a još ni natječaj nisu raspisali.A strateški partneri pucaju sve strane.

Pa ni dokapitalizaciju nemogu rješit u prvom krugu a reklamiraju ju je na sve strane.
Pa zar nije moglo sve bit gotovo u prvom krugu i informirati interesante!

Cure i dečki želim vam sreću ali mislim još jedan plaćeni oglas!

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close