PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A cijena dionice raste!
______________________________________________________________________________

Ali je prije toga pala nemalih gotovo 40 kuna.

A cijena dionice raste! Ma ZSE-je legenda od tržišta – purani lete (čiaj PTKM) – stečajuše cvjetaju – predstečajuše tavore tjednima na prometu za kutiju žvaka. Hanfa oprašta dugove kao Don Vitto, vlada i dalje dere po sirotinji, namiče pustu paru od poreza na dividendu, zaziva ulaganja a onda dere te iste ulagače. Tvrtke se delistiraju i preuzimaju za "siću", a XY žari i pali po "gnojivu"![emo_smijeh]

ovdje je svako normalno ulaganje izgubilo smisao..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ako ova želja ne uspije… hoće li biti novog javnog poziva po možda nižoj cijeni nego trenutno traženoj/željenoj…?
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Ir81neICZETDAUzaNozZTg==.pdf

FI za 2 Q 2013?

ma da zizi ,istina,u drugom krugu će većina ponuditi najnižu cijenu
ipak bi to investicijski degenerik plačao po 220 kad može po 170 kuna, a nakon toga tržište će reči svoje,znamo svi kamo cijena ide nakon dokapitalizacije

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

fffffff
Nakon dokapitalizacije Ptkm ide na prodaju, a cijena neće biti ispod 300kn zato je ova cijena po 220kn bagatela.

Država i nakon dokapitalizacije ostaje većinski vlasnik Petrokemije

marcello

ovo tako izgleda isto ko i igh, ingra, nexe, itd….dokapitalizacija koja ce pokriti samo gubitke od prosle godine, transa nece biti ni gotova, a vec ce ove godine 200 mil gubitka….

neodoljivo podsjeca na to sve

ivanoreskovic
Imaš 23 godine, a misliš da sve znaš. U krivu si potpuno. Uskoro ovdje ulazi strateški partner, a onda će i firma profunkcionirati i raditi s 300 mil. kn plusa.


ivanoreskovic
Imaš 23 godine, a misliš da sve znaš. U krivu si potpuno. Uskoro ovdje ulazi strateški partner, a onda će i firma profunkcionirati i raditi s 300 mil. kn plusa.

A što ju je do sada sprečavalo da radi sa 300 mil. plusa ili barem sa nulom. Od minus 200 milijuna do plus 300 milijuna je razlika pola milijarde kuna kolega! Što će se to desiti? Možda će se i sitna i krupna stoka početi hraniti gnojivom, pa posebna pakovanja za pse i mačke i ostale kućne ljubimce.
Ovdje bi bio uspjeh i kada bi sa nulom radila idućih par godina.

Možda je kriva visoka cijena plina? Kad uđe strateški investitor da vidiš kako će se raditi sa debelim plusom.

izašlo polugodišnje!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Sve je crno osim sto su smanjili i to jako, gubitak na kvartalu. Jako su ga smanjili, ne može se reći.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close