PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada nema cartmana da piše o plinu evo ti novi,ako su uopće novi, cartmanići!! Sad kad ovaj prestane pisati (zagimator) evo dolazi cartman!!


Kada nema cartmana da piše o plinu evo ti novi,ako su uopće novi, cartmanići!! Sad kad ovaj prestane pisati (zagimator) evo dolazi cartman!!

Struja, smanji paranoju i ne napadaj covjeka bez razloga.

Ne pisem zato sto sam napisao sve sto mislim o ovoj dionici te smatram da nemam potrebe vise trositi vrijeme na ovu temu. Mozda se prikljucim nekoj argumentiranoj raspravi, ali na provokacije necu reagirati, zato ne moras ni pisati odgovor na ovaj komentar (iako nazalost ne sumnjam da hoces).

Malo sam se igrao na PG accountu i naletio na jednu tablicu. Iako na temelju ove tablice ne bi uložio 1 kn, nisam mogao odoljeti ne staviti tablicu na forum.

Uglavnom ako sam dobro shvatio njihov program je dao 97.42% za kupnu PTKM i 2.58% za prodaju. Na kraju veli da je mogućnost greške ove procjene 2.44% iako nisam baš sigran da li sam dobro ovo intrepetirao. Ljudi što čekate?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ova dionica zaslužila je po pokazateljima potonuti bar do 150 kn. To se neće dogoditi jer su se veliki igrači nakrcavali njome na 190-220 kn. Oni će ju vratiti opet na te razine kad krene rast tržišta. Ispod 170 kn neće ići mada bi bilo super nakrcati se po recimo 150.

Ignore: KressoM, delux

odusevljen sam s ovom tablicom… u njoj kaba najbolje stoji 99,95% za kupnju!!!

jupi

p.s. moderatori brisite ovaj post!!!

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


Malo sam se igrao na PG accountu i naletio na jednu tablicu. Iako na temelju ove tablice ne bi uložio 1 kn, nisam mogao odoljeti ne staviti tablicu na forum. Uglavnom ako sam dobro shvatio njihov program je dao 97.42% za kupnu PTKM i 2.58% za prodaju. Na kraju veli da je mogućnost greške ove procjene 2.44% iako nisam baš sigran da li sam dobro ovo intrepetirao. Ljudi što čekate?

malo sam luknuo u brojeve nije da nema nekog smisla. neke dionice koje bi i ja kupio oni toplo preporučaju.
a ovo za ptkm je bomba koja kad grune čuče se do splita

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

quark:

Malo sam se igrao na PG accountu i naletio na jednu tablicu. Iako na temelju ove tablice ne bi uložio 1 kn, nisam mogao odoljeti ne staviti tablicu na forum. Uglavnom ako sam dobro shvatio njihov program je dao 97.42% za kupnu PTKM i 2.58% za prodaju. Na kraju veli da je mogućnost greške ove procjene 2.44% iako nisam baš sigran da li sam dobro ovo intrepetirao. Ljudi što čekate?

malo sam luknuo u brojeve nije da nema nekog smisla. neke dionice koje bi i ja kupio oni toplo preporučaju.
a ovo za ptkm je bomba koja kad grune čuče se do splita

Vidječemo kud će cijena do skupštine, moglo bi biti zanimlljivo tih dana.

e sad čujte malog čovjeka!!!moje mišljenje je da se o ovoj dionici ne bi ovoliko pričalo da ona nešto ne vrijedi ..Vidim da je već par dana u vrhu foruma , znači da je ljudi ozbiljno prate a i ne možemo na kraju godine oćekivati nekakav rast. sve u svemu čekamo tu famoznu skupštinu.možda mi mali dioničari PTKM-a i omastimo brke[smiley8][smiley8][smiley8]

Four Star General


Malo sam se igrao na PG accountu i naletio na jednu tablicu. Iako na temelju ove tablice ne bi uložio 1 kn, nisam mogao odoljeti ne staviti tablicu na forum. Uglavnom ako sam dobro shvatio njihov program je dao 97.42% za kupnu PTKM i 2.58% za prodaju. Na kraju veli da je mogućnost greške ove procjene 2.44% iako nisam baš sigran da li sam dobro ovo intrepetirao. Ljudi što čekate?

Recimo za IPKT je jaka preporuka buy ali mi se čini da će ta dionica još niže i to dosta tako da treba uzeti te podatke s oprezom.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Kada nema cartmana da piše o plinu evo ti novi,ako su uopće novi, cartmanići!! Sad kad ovaj prestane pisati (zagimator) evo dolazi cartman!!

Po mom skromnom mišljenju ovo je stvarno previše.
Čim netko napiše na ovoj temi nekakav negativan mail odmah se obruše na tu osobu kao na najvećeg neprijatelja.
Ne bih se začudio da nakon ovakvog maila čovjek prestane pisati vidjevši da nema smisla – barem na temi Petrokemija – voditi argumentiranu raspravu.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Malo sam se igrao na PG accountu i naletio na jednu tablicu. Iako na temelju ove tablice ne bi uložio 1 kn, nisam mogao odoljeti ne staviti tablicu na forum.

Uglavnom ako sam dobro shvatio njihov program je dao 97.42% za kupnu PTKM i 2.58% za prodaju. Na kraju veli da je mogućnost greške ove procjene 2.44% iako nisam baš sigran da li sam dobro ovo intrepetirao. Ljudi što čekate?

KAKO SE INTERPRETIRA?
Bitna stvar za uzeti u obzir kod čitanja ovih podataka je broj koji se nalazi u trećoj koloni, a kojim se mjeri vjerodostojnost informacije. On klizi na skali od 1 do 5 te se može tumačiti na sljedeći način:

PTKM 1,44

1. zanemariti informaciju
2. donekle uzeti u obzir
3. uzeti u obzir
4. izvjesno
5. vrlo izvjesno

Petrokemija snižava cijene gnojiva
business.hr
redakcija@business.hr

(objavljeno 30.11.06 14:55)

O autorima: business.hr

Kutinska Petrokemija od sutra s dovoljnim količinama mineralnih gnojiva počinje isporuke s nesezonskim cijenama u sklopu priprema za proljetnu sjetvu.

Gnojiva će se po važećem ovogodišnjem cjeniku, u odnosu na studeni u nesezoni, primjerice kod posebno traženih gnojiva NPK i ureje, iz Kutine isporučivati uz 7 posto nižu cijenu.

To je priopćeno na današnjem godišnjem susretu s oko 150 kupaca koji su bili gosti jedine hrvatske tvornice mineralnih gnojiva.

(Hina)

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

New Report

Close