PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a zašto bi plačali i 170 kuna mirovinci ,mislim da čekaju fi od 2q i ako bude negativno sumljam da će ponuditi više od knjigovodstvene
a možda čak i niže

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

domach zamisli đuro je tio preuzet ingru , da je uspio, tvrtku bi odvelo u bankrot

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Uf uf , nije ljepo nikako

– smanjuje se nominala na 170kn
– za sudjelovanje u dokapu, u dokapu se mora sudjeliovati s najmanje 100 000EUR.
– GOrnaj tocka s kombinacijom tocke o izracunu minimalnog i maksimalnog broja dionica koje se mogu upisati automatski izbacuju sve koji nisu u TOP20 dionicara iz dokapa (ako se sjecam zadnji put kad sam gledao knjigu dionicara ptkm, vec na 20 mjestu su ljudi imali manje od 4000dionica)

Cijena dokapa biti ce izmedu 170 i 228kn…Zanimljivo…Sto sada sprijecava OMFove da ponude 170kn/dionica ? Zasto bi itko ponudio i lipu vise ako je cijena definirana s 170-228?

BTW Dozvoljava se i sudjelovanje RH u dokapu

zašto će predsjednik nadzornog odbora dobiti nagradu i to uvećanu za 20%?!?


zašto će predsjednik nadzornog odbora dobiti nagradu i to uvećanu za 20%?!?

Jer je DOBRO obavio posao!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

… rijetki će prodati, samo tko mora. Ako nešto bude prolazilo na dolje, to će biti trgovina između tetke i strine :). Ovo sve mora brzo da se pokrene i okrene…

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


koc..300 kn u nekom drugom zivotu..[emo_plazi] ispod 200 cu razmislit o kupnji
koc..i sto sad velis ? [emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

… tko bude hrio malo više dionica PTKM morat će platiti barem 228,00 kuna po komadu. Ovo što se sada trži je da se potroši virijeme.. prije svega…

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


… tko bude hrio malo više dionica PTKM morat će platiti barem 228,00 kuna po komadu. Ovo što se sada trži je da se potroši virijeme.. prije svega…

Htio si reci barem 170kn do najvise 228kn po komadu ? Jer to je raspon cijene koji ce biti u dokapu…

Usput smanjit ce vas nominalu prvo s 902 na 567milja, a onda ga povecati na 755 milja..znaci TK ce biti manji za 14.3%, a broj dionica povecan za 25 do 33% ovisno o cijeni dokapa…Nikako nije dobra stvar za male dionicare

P.S
Nemam dionice PTKM nije nagovor na kupnju/prodaju

...

Tekst poziva i sadržaje imate na stranicama Petrokemije, pa vam ne trebaju ničija dobronamjerna temačenja:
http://www.petrokemija.hr/Investitori/Objave/tabid/139/ArticleId/371/oamid/578/Default.aspx

marcello



… tko bude hrio malo više dionica PTKM morat će platiti barem 228,00 kuna po komadu. Ovo što se sada trži je da se potroši virijeme.. prije svega…

Htio si reci barem 170kn do najvise 228kn po komadu ? Jer to je raspon cijene koji ce biti u dokapu…

Usput smanjit ce vas nominalu prvo s 902 na 567milja, a onda ga povecati na 755 milja..znaci TK ce biti manji za 14.3%, a broj dionica povecan za 25 do 33% ovisno o cijeni dokapa…Nikako nije dobra stvar za male dionicare

P.S
Nemam dionice PTKM nije nagovor na kupnju/prodaju
[/quote]

Ohooo moglo bi ovo “leći” i -40% od sadašnje cijene.

PTKM se još uvijek dobro drži. Vidjet ćemo za dalje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zmajki
Pazi ti bolje da ti Ingra ne ode u stečaj.

New Report

Close