PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da trebamo osnovati Stozer za obranu svojih novaca u mirovinskim fondovima. 😀

Ovo je cisto bacanje novaca u rupu bez dna. 🙁

Ova zamisao države da skupe siću u dokapu nema smisla. Bolje da su ponudili 51% na prodaju pa da vidimo koliko to vrijedi i još bi se riješili brige.

a evo ustrta se pa svako malo piše blog o petri[emo_smijeh]
interesantna mi je ova dokap od 200 milja,tama šta su sprašili u protekloj godini,

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


a evo ustrta se pa svako malo piše blog o petri[emo_smijeh]
interesantna mi je ova dokap od 200 milja,tama šta su sprašili u protekloj godini,

A kad krene “vanka”, ima da se “sanjka”!

a tih 25 % novih dionica sumljam da postojeći imaju love da sad ulažu odakle sad nekome npr ko ima 1000 dionica sad za 250 novih tj negdi oko 50 keka ,jel da digne kredit !
bojim se da će /da bi moglo biti prije akcijska cijena od 25% popusta

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Jedna opaska:

Uprava trazi ponude u apsolutnom iznosu, ne relativnom dakle traze da im dionicari kazu “ok ja sam spreman u dokapu dati 100 000kn”, drugi kaze “ja sam spreman 10 000” treci “ja sam spreman 5 milijuna” itd…Ne pitaju da im dionicari kazu cijenu po kojoj bi dokapitalizirali, nego ukupni iznos koji su spremni uplatiti..vjerojatno ih zanima koliko kapitala mogu prikupiti, a po kojoj cijeni odredi ce Uprava

...

druga opaska !
uprava traži ! – ma zamisli
uprava bi tribala dati neopozivu ostavku , pa kako ih nije sram
uvale firmu u probleme svojom nesposobnošću i nikome ništa!

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

bid jača…moglo bi tu biti svašta…
veliki igrači su na bidu (koliko ja vidim)…dakle oprez sa prodajom!!
sama dokapitalizacija nema smisla, niti išta rješava…pogotovo ne rast i razvoj…

ovo meni osobno ima smisla, ako bi se javilo 3% dioničara, dakle bez države i mirovinaca, pa reklo da se nema novaca za dokapitalizaciju, pa nakon izbora idemo u privatizaciju…

u javnost se plasira da su mirovinci zainteresirani, ali onda bi iste trebalo tužiti!


druga opaska !
uprava traži ! – ma zamisli
uprava bi tribala dati neopozivu ostavku , pa kako ih nije sram
uvale firmu u probleme svojom nesposobnošću i nikome ništa!

ne bih se složio da se kod Uprava radi o nesposobnosti, više o kreativnom poslovanju,
opće je poznato da vodeći ljudi velikih državnih tvrtki, koje su doveli do negativnih poslovnih rezultata, privatno ostvaruju iznadprosječne rezulatate i stoje kao bog ili još malo bolje,
a ostavke daju tek kada se tri dana ne jave na posao radi spriječenosti, jer ih pravosudni policajci ne puštaju na posao

Pad ne ide naglo! Treba se potiho “išuljati” iz ovog komunističkog mastadonta.
Što je “mačak” veći to treba biti tiši, da miševi ne osjete![emo_smijesak]


Pad ne ide naglo! Treba se potiho "išuljati" iz ovog komunističkog mastadonta.
Što je "mačak" veći to treba biti tiši, da miševi ne osjete![emo_smijesak]
pad ide naglo kad su vani oni koji trebaju bit [emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

@koc

Pa Gazprom je javno rekao da ga PTKM ne zanima, da ih zanima Plomin C, a toliko se drukalo s Rusima.
Da su oni htjeli nasla bi drzava nacin da to uvali bez obzira na sindikate i glas javnosti, obzirom da kukaju za investicijama.
Meni se čini da niko ne želi ulagati tamo osim mirovinaca, a vidjet ćemo koliko su i oni spremni platiti, za PODR se nisu bas isprsili.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close